Veľkoodberateľské zľavy: pri nákupe nad 2 000 EUR bez DPH zľava 5% a pri nákupe nad 4 000 EUR bez DPH zľava 10% close

Wellness & spa – produkty, ktoré hostia radi ocenia

V našej ponuke nájdete produkty pre kompletné zariadenie vašej prevádzky.

 

Čoraz nevyhnutnejšou súčasťou hotelov, ale i menších penziónov je wellness. Ten zvyšuje exkluzivitu prevádzky a mnohokrát ovplyvňuje i samotnú návštevnosť. Dnes si totiž hostia čoraz viac potrpia na pohodlie a relax po náročných pracovných dňoch. Preto hoteliéri dbajú okrem iných vecí aj na vhodné zariadenie pre wellness & spa. Spoločnosť HORECA textil ponúka svojim klientom aj produkty tejto kategórie.

sizer

Hotelové uteráky, osušky a predložky 

Všetky produkty sú vyrábané z vysokokvalitnej bavlny, ktorá zaručuje vysokú savosť, hebkosť a jemnosť. V našej ponuke máme dva druhy froté produktov v gramážach 500 a 600 g/m2 a uteráky a osušky v gramáži 600 g/m2 s klasickou vyššou slučkou. Hotelové uteráky a osušky majú dvojité prešitie okraja, ktorý predlžuje ich životnosť. HORECA textil ponúka uteráky a osušky vo viacerých verziách. Typ PROFI sa vyznačuje nízkou slučkou a pre ešte lepšie úžitkové vlastnosti má dvojité prešívanie. Ak sa rozhodnete pre froté, tento druh uterákov a osušiek v danom prevedení rýchlejšie schne. Ponúkame ich aj vo farebnom prevedení (bežová, modrá, sivá, hnedá), čo ocenia hoteliéri, keďže uteráky a osušky sú na pohľad dlhšie čisté. Ak preferujete určitú dávku luxusu a elegancie, odporúčame uteráky a osušky vo verzii PREMIUM (gramáž 600 g). Majú takisto dvojité zošívanie a vysokú slučku. Produkty v tejto verzii ocenia i tí najnáročnejší zákazníci. Ak chcete ešte viac vyšperkovať svoj produkt, osušky a uteráky ponúkame aj s nápisom „HOTEL“, ktorý je vtkaný. Ďalším výrobkom je wellness osuška v rozmere 100x150 cm (500 g) s dvojitým prešívaním. Vyrobená je zo 100% bavlny, takže savosť, jemnosť a hebkosť je samozrejmosťou. Súčasťou ponuky HORECA textil sú taktiež hotelové podložky do kúpeľne. Zákazník si môže vybrať, či chce vtkaný vzor päty alebo rámu. Všetky produkty sa vyznačujú výrobou z kvalitných materiálov, čo im zaručuje dlhú životnosť aj napriek častému používaniu. 

 

Wellness & spa 

Pre wellness & spa ponúkame rôzne druhy plachiet (zábalové, saunové, masérske), župany, hotelové papuče či wellness osušky. Všetky produkty sú vyrábané z kvalitných materiálov, ktoré sa vyznačujú dlhou životnosťou. Saunové plachty obsahujú 100% bavlny, čiže výborne sajú, sú jemné na dotyk a ľahké na údržbu. Ponúkame možnosť ušitia v rôznych rozmeroch podľa požiadaviek klienta. 

V ponuke nájdete takisto plachty so žltým alebo modrým pruhom. Ich výhodou je, že ich viete rýchlo rozoznať v hoteli od klasických plachiet používaných na izbách. Saunové plachty sa väčšinou odlišujú veľkosťou. Štandardne sa šijú väčšie pre muža a menšie pre ženu. Preto ich odporúčame farebne rozdeliť (napríklad plachta so žltým pruhom pre ženu a plachta s modrým zasa pre muža). 

Súčasťou ponuky našej spoločnosti sú aj hotelové papuče. Ide o jednorázový produkt. Na spodnej časti majú gumovú podrážku, ktorá zabraňuje pošmyknutiu. Zvoliť si môžete hotelové papuče s otvorom na prsty alebo bez neho. Produkt sa vyznačuje ľahkosťou, pohodlnosťou a jemnosťou, čo hoteloví klienti rozhodne ocenia. Ak sa rozhodnete pre spoločnosť HORECA textil, môžete si objednať aj hotelové župany so šálovým limcom. Sú univerzálne (pre mužov aj ženy). V štandardnej skladovej ponuke síce nájdete rozmery L a XL, avšak objednávkou vieme zabezpečiť aj iné veľkosti. Župany sú jemné a hebké, majú gramáž 420 a sú príjemné na nosenie. V ponuke sú aj wellness osušky charakteristické kvalitou, jemnosťou a najmä dlhou životnosťou.

Náš tip: Ak chcete, aby bol produkt výnimočný a vyznačoval sa aj dávkou exkluzivity, odporúčame našiť na jednotlivé súčasti hotelového textilu napríklad logo hotela alebo penziónu (uteráky, osušky, wellness plachty). Aj na obyčajné hotelové papuče môžete dať vaše logo, avšak už nepôjde o výšivku, ale o sublimačnú tlač. 

Pre ešte lepšiu predstavu odporúčame kontaktovať našich odborných predajcov, ktorí vám radi poradia pri výbere jednotlivých súčastí hotelového textilu a produktov pre wellness & spa.

 

 

share facebook Zdieľať
Ďalšie zaujímavé články
Newsletter

Nechajte nám Váš email a bud'te informo­vaný o novinkách, článkoch a zl'avách.