O nás
 •  

  Reštauračný textil

  Súčasťou reštauračných zariadení je stolová bielizeň - obrusy. Reštauračné obrusy sa vyrábajú z bavlnených látok (bavlnené obrusy), s polyesterových látok s teflónovou úpravou (teflónové/vodeodolné/nešpinivé obrusy) a z látok v zmesovom prevedení polyester/bavlna v rôznych pomeroch (zmesové obrusy). Obrusové látky, ktoré ponúkamé splňajú navjvyššie štandardy, ktoré ocení aj náročný zákazník. Ponúkame výrobu reštauračných/hotelových obrusov na mieru podľa špecifikácie zákazníka v rýchlych dodacích lehotách. Obrusy vyrábame aj v nadrozmerných veľkostiach, napr. veľké kruhy bez toho aby boli zošité stredom. K obrusom ponúkame aj podkad pod obrusy - multon - chránič stola.
 •  

  Hotelový textil

  Úspešný hotel alebo penzión dbá na výber použitých hotelových textilií. Z toho dôvodu ponúkame hotelový textil najvyššej kvality, s dlhou životnosťou a v bezkonkurenčných cenách. Hotelový textil tvoria výbava postelí (hotelové obliečky, hotelové plachty, chrániče matracov, paplóny a vankúše), produkty pre hotelovú kúpelňu (hotelové uteráky a osušky, predložky) a neoddeliteľnou súčasťou je aj vybavenie wellness & spa (hotelové papuče, hotelové župany, saunové plachty, masérske plachty). Ponuka hotelové textilu spĺňa požiadávky náračných zákazníkov.
 •  

  Banketový textil

  Pre svadby, plesy, congress a catering vyrábame (banketové obrusy, návleky na stoličky, elastické návleky na stoličky a stoly, koktejlové obrusy a návleky, návleky na stand by stoly a banketové sukne - skirtings). Banektový textil má moderné prevedenie, jednoduchú údržbu a dlhú životnosť. Kompletný banketový sortiment vyrábame na mieru na vaše stoličky alebo stoly.
 •  

  Dekoračný textil

  Nevyhnutnou súčasťou hotelových izieb, reštauračných priestorov, konferenčných priestorov sú okenné a interierové dekorácie. V našej ponuke nájdete (hotelové závesy - blackout, hotelové záclony - voále, prehozy a dekoračné vankúše) Hotelové závesy ponúkame hlavne zo závesových látok typu blackout, ktoré neprepúšťajú svetlo a teplo do interiéru. Hotelové záclony sú prevažne s olovkom pre zaťaženie. Blackoutové závesy a záclony ponúkame aj vo verziách s nehorľavou prípadne nešpinivou úpravou. Na výber máte aj z rôznych dekoračných látok v širokej farebnéj škále bez vzoru alebo zo vzorom z ktorých Vám vieme vyrábať rôzne typy hotelových prehozov, závesov a dekoračných vankúšov. Na rozdiel od konkurencie disponujeme nákupom materialov priamo z fabrík - vďaka tomu Vám vieme vypracovať tú najlepšiu ponuku.
 •  

  Textil a banketový nábytok pre segment HoReCa

  Online SHOP pre jednoduchý a prehľadný nákup textilu a banketového nábytku pre hotely, reštaurácie a catering priamo od výrobcu. V ponuke nájdete produkty vysokej kvality v najlepších cenách na trhu. Široký výber farieb, vzorov, rozmerov a výberu ukončení Vám umožní si kúpiť to, čo potrebujte bez kompromisov.
 •  

  Textilná výroba

  Disponujeme vlastnou krajčírskou dielňou s moderným vybavením a pracovníkmi s dlhoročnými skúsenosťami. Vďaka tomu vieme produkty vyrábať v najlepšej kvalite s dlhou životnosťou. Zákazníkom ponúkame individuálne možnosti s rýchlymi dodacími lehotami.
 •  

  Banketový nábytok

  Široký výber banketových stoličiek, skladacích banketových stolov a STAND BY stolov. Kvalitné prevedenie materiálov a systémov skladania Vám garantuje dlhoročné používanie. Banketové stoličky sú stohovateľné. Banketové stoly sú skladacie a stohovateľné. . K banketovému nábytku ponúkame banketový textil, ktorý dokonalé dotvorí Vašu sálu.
 •  

  Firma

  Na trhu pôsobíme od roku 2010. Rozvojom firmy sme sa začali špecializovať na hotelový, reštauračný a dekoračný textil. Popri veľkoobchodnej činnosti sme sa rozšírili o výrobu, vďaka ktorej ponúkame zákazníkom najlepšie ceny, výrobu na mieru, kontrolu kvality a rýchle dodacie lehoty. Spolupracujeme s popredným Európskymi fabrikami a prinášame na trh jedinečné materiály s vysokou pridanou hodnotou a dlhou životnosťou. Rokom 2017 prinášame na trh jedinečný online SHOP, ktorý umožňuje zákazníkovi pohodlný a rýchly nákup. Za obdobie pôsobenia firmy sme realizovali tisíce objednávok, kde sa naši zákazníci presvedčili o spoľahlivosti firmy nielen na Slovensku ale aj v zahraničí.

Newsletter