Veľkoodberateľské zľavy: pri nákupe nad 2 000 EUR bez DPH zľava 5% a pri nákupe nad 4 000 EUR bez DPH zľava 10% close

Pripravte hosťom zážitok z vianočného večierka

Našimi produktmi zariadite spoločenskú sálu rýchlo, elegantne a hlavne výhodne.

 

Záver kalendárneho roka sa okrem iného spája aj s rôznymi vianočnými večierkami, firemnými posedeniami či oslavami. Ľudia zvyknú bilancovať, stretnúť sa s priateľmi a užiť si posledné chvíle ďalšieho pracovného roka. Najčastejšou a u nás zrejme aj najobľúbenejšou alternatívou je posedenie vo vybranej reštaurácii, pivárni či spoločenskej sále. Aby ste sa na takomto stretnutí cítili čo najlepšie, zvyknú sa priestory vhodne vyzdobiť tak, aby mali sviatočný nádych a aj atmosféru vianočného obdobia. 

Ak ste prevádzkovateľom zariadenia, ktoré pripravuje pre svojich zákazníkov aj takúto formu spoločenských osláv, spoločnosť Horeca textil vám rada pomôže pri obstaraní vhodných návlekov, stolov, obrusov a ďalších doplnkov. Bohatá ponuka našej firmy určite ulahodí vášmu oku a bezpochyby si vyberiete takú alternatívu, ktorá je pre vás najvhodnejšia a ktorú klienti rozhodne ocenia. 

 

sizer

Pozrite si naše novinky

Vianočný večierok nie je len o chutnom jedle či pití, ale hlavne o dobrom kolektíve a utužovaní priateľstiev. Avšak v neposlednom rade i o celkovej podobe prostredia, v ktorom sa koná. Napríklad taký obrus je jednou z prvých vecí, ktorá udrie hosťovi do očí. Obrusov nájdete v našom porfóliu mnoho – sú v rôznych farebných prevedeniach, veľkostiach a k nim vieme dodať i vhodné doplnky. To isté platí o stoličkách, ktoré môžete odieť do štýlových návlekov. A aby ste ich ešte viac vyšperkovali, pokojne môžete celkový dojem doladiť nasadením vhodnej látkovej alebo elastickej mašle. Ak sa ešte nakrátko vrátime k obrusom, musíme spomenúť novinky, ktoré bezpochyby oceníte. V rámci neustáleho vychádzania v ústrety našim zákazníkom sme zaradili do našej ponuky nové elegantné farby. Tie dokonale zapadnú do vášho interiéru a dotvoria čaro vianočnej atmosféry. Ako príklad možno uviesť tmavozelené prevedenie gastro obrusu. To je vhodné nielen na vianočný večierok, ale počas roka ho možno využiť na poľovnícke či lesnícke akcie. Samotné teflónové obrusy sa vyznačujú množstvom úžitkových vlastností

 

Výhody našich stolov

Na tradičnom večierku oceníte určite banketové stoly. Tie sa zvyčajne nachádzajú niekde na okraji miestnosti. Sú určené predovšetkým pre jedlá v podobe švédskych stolov. Ich výhodou je ľahké skladanie, jednoduchá manipulácia a pri nerovnostiach oceníte najmä reguláciu výšky stola. Keď ich navyše vhodne doplníte obrusmi z našej spoločnosti, docielite štýlový efekt. Veľmi obľúbené sú taktiež stand-by stoly. Vyznačujú sa ľahkosťou a rýchlou manipuláciou. Oceňujú ho mnohí hoteliéri či prevádzkovatelia spoločenských sál. Pri správnom výbere stand-by návleku spojíte efektnosť s efektívnosťou. Aj tieto produkty nájdete v našej ponuke, pričom návleky ponúkame v látkovom i elastickom prevedení. 

 

NÁŠ TIP: Pripravili sme pre vás jedinečnú akciu. Objednajte si u nás akékoľvek množstvo banketových stolov a návlekov na stoly. Celý set kúpite teraz za zvýhodnenú cenu. Viac o akcii tu.

 

Ako môžete vidieť, zariadenie spoločenskej miestnosti pre nás nepredstavuje žiaden problém. Stačí si len vybrať z bohatej ponuky našich produktov, ktoré šijeme priamo na mieru v našej dielni. Pre lepšiu predstavu navštívte náš web a vyberte si pre vás ten správny produkt.

share facebook Zdieľať
Ďalšie zaujímavé články
Newsletter

Nechajte nám Váš email a bud'te informo­vaný o novinkách, článkoch a zl'avách.