Veľkoodberateľské zľavy: pri nákupe nad 2 000 EUR bez DPH zľava 5% a pri nákupe nad 4 000 EUR bez DPH zľava 10% close

Teflónový obrus ocenia aj najnáročnejší zákazníci

Výhodou je mnoho špecifických vlastností polyesteru a teflónu.

 

Vhodne vybraný obrus dokáže spríjemniť stolovanie a vylepšiť dojem hostí pri akejkoľvek spoločenskej udalosti. Dnes je v ponuke množstvo obrusov vyrobených z rôznych materiálov, v mnohých tvaroch, ale i v rozličných farbách či gramážach. Okrem klasických bavlnených sú veľmi obľúbené polyesterové s teflónovou úpravou. Tie postupne nahrádzajú práve bavlnené, pretože teflónové vlákna im dodávajú širokú škálu jedinečných vlastností.  

Aké sú teda polyesterové obrusy s teflónovou úpravou? Ako už zo samotného názvu vyplýva, tieto obrusy sú vyrábané zo 100% polyesteru. Ten má oproti iným materiálom viacero výhod, ktoré spotrebitelia bezpochyby ocenia. Polyester je totiž materiál, ktorý sa nezráža. Navyše, ani po častom používaní farba nevybledne, čiže je stálofarebný, čo pri bavlnených obrusoch neplatí. Zároveň sa nemení jeho rozmer a ani tvar. Do polyesterových obrusov sú všívané teflónové vlákna, pri reštauračných je impregnácia teflónu ešte vyššia. To znamená, že napríklad pri rozliatí akejkoľvek tekutiny látka vodu nevsaje. Tekutina zostáva na jeho povrchu v nemennej konzistencii. V tom prípade ju stačí utrieť obyčajnou handričkou bez toho, aby na obruse zostala škvrna alebo fľak. K tomu nie sú potrebné ani žiadne čistiace prostriedky. Pre porovnanie, pri bavlnených obrusoch nečistoty automaticky vsiaknu, čiže obrus musí ísť do práčovne, aby bol opäť čistý. Aj vďaka tomu pri teflónových obrusoch ušetrí hoteliér alebo reštauratér finančné prostriedky, ktoré by inak vynaložil na jeho vyčistenie. Naša spoločnosť dáva na všetky obrusy s teflónovou úpravou garanciu vyčistenia každého fľaku. 

sizer

Typy polyesterových obrusov

Polyesterové obrusy s teflónovou úpravou rozdeľujeme do niekoľkých tried. 

 

Trieda Classic:  Ako už z názvu vyplýva, ide o klasickú verziu obrusov a zároveň aj cenovo najdostupnejšiu. Obrusy sú šité z látky v gramáži 160, čiže na pohľad i dotyk sú tenšie. Podľa požiadaviek zákazníka ich vieme ušiť v akýchkoľvek veľkostiach a v rôznom farebnom prevedení. Hoci ide o cenovo najnižšiu kategóriu, neznamená to, že produkty z triedy Classic postrádajú kvalitu. Majú rovnako jedinečné vlastnosti ako obrusy z iných tried. Avšak klienti dávajú prednosť vyšším štandardom. 

 

Trieda Gastro Light: Patria medzi obľúbené produkty našich klientov. Gramáž obrusov je vyššia ako pri triede Classic (200 g), čím sa zároveň stávajú exkluzívnejšie. Vyrábajú sa z tých istých látok, ktoré sú používané pri výrobe banketových sukní a návlekov na stoličky. Obrusy ponúkame aj so vzorom, no klient si môže vybrať i model bez vzoru. Tento produkt odporúčame predovšetkým na veľké okrúhle stoly na svadbách. Aj v tomto prípade si zákazník môže vybrať rôzne farebné prevedenia. Výhodou je dostupnosť v šírke 300, vďaka čomu vieme klientovi ponúknuť širokú škálu rozmerov. 

 

Trieda Gastro HT: Ide o najpredávanejšie polyesterové obrusy nielen z našej ponuky, ale celkovo na trhu. Charakterizuje ich elegancia a kvalita, čo je vidieť už na prvý pohľad. Majú gramáž 250 gramov, čiže sa vyznačujú stabilným uložením na stoloch. Obrusy vieme vyrobiť v rôznych farebných prevedeniach, rozmeroch a aj ukončeniach. Obrusy z tejto triedy uspokoja aj tých najnáročnejších zákazníkov, ktorí hľadajú nielen kvalitu, ale i určitú dávku exkluzivity. Aj v tomto prípade ponúkame obrusy so vzorom i bez vzoru. 

 

Špeciálnu kategóriu tvoria obrusy Blanka. Tento druh je vhodný pre interiér i exteriér a má vtkaný vzor kocky v rozmere 1x1 cm. Obrus je husto tkaný a je možné ho používať z oboch strán, ale musí byť ukončenie U1-vlnka. Obrusy sú vhodné predovšetkým na letné terasy, čo používatelia takýchto zariadení rozhodne ocenia. Hoci ide o špecifický druh, má typické vlastnosti polyesterových obrusov. Ponúkame ho v troch farebných prevedeniach a zákazníkovi ho vieme ušiť na mieru podľa jeho požiadavky. 

Polyesterové obrusy s teflónovou úpravou patria naozaj k jedinečným produktom našej spoločnosti. Ich vynikajúce úžitkové vlastnosti a mimoriadne elegantný dizajn klienti dlhodobo oceňujú. Dopyt po týchto obrusoch na trhu neustále rastie a ich kúpu odporúčajú takmer všetci odborníci z hotelového a reštauračného odvetvia.  

 

 

share facebook Zdieľať
Ďalšie zaujímavé články
Newsletter

Nechajte nám Váš email a bud'te informo­vaný o novinkách, článkoch a zl'avách.