Veľkoodberateľské zľavy: pri nákupe nad 2 000 EUR bez DPH zľava 5% a pri nákupe nad 4 000 EUR bez DPH zľava 10% close

Oddychujte zdravo a pohodlne vo wellnesse.

Aj vo wellness zariadeniach na nás môžu číhať rôzne nepríjemností. 

 

Sychravé jesenné počasie je zaťažkávajúcou skúškou pre náš organizmus. Imunita býva často oslabená, nevľudné poveternostné podmienky dávajú zabrať nášmu zdraviu a človek je viac náchylnejší na rôzne choroby. Počas studených dní preto bezpochyby každý ocení pobyt v teplom prostredí a mnohí si už zvykli na pravidelnú návštevu wellness. Ten pôsobí blahodárne na organizmus a po náročných pracovných dňoch je mnohokrát výborným miestom pre fyzicky i duševný relax. Obľube sa tešia hotelové, ale i kúpeľné wellness, ktoré majú primárne liečivý charakter. Teplá vírivka, sauna, soľná jaskyňa či obyčajný bazén dokážu s unaveným ľudským telom, často nabitým stresom, malý zázrak. Vyhľadávané sú taktiež masáže. Je len na nás, akú si zvolíme. Či využijeme relaxačnú, zdravotnú alebo ázijskú. Dôležité je, aby mala pozitívny účinok na náš organizmus. 

sizer

 

Viete však, že aj na oko prospešný pobyt vo wellness môže mať svoje úskalia? Nevhodný výber masáže, teplotný šok v saune či kryokomore, ale i infekcie či baktérie nám môžu znepríjemniť návštevu na prvý pohľad príjemného zariadenia. Buďme však konkrétni. Ak máte zdravotné problémy, výber vhodnej masáže je potrebné konzultovať s odborníkom. V prípade problémov s pohybovým ústrojenstvom vám môže istý druh masáže skôr uškodiť. Prekážkou býva i zápal. Komplikáciu sú taktiež srdcovo-cievne choroby, tehotenstvo či vysoký krvný tlak. Preto je vhodné správne si určiť, čo je pre nás prospešné a čo nie.

Podobne je to i u rôznych kožných chorôb, ktoré sa môžu vo vlhkom prostredí, v kombinácii s prítomným chlórom, rýchlo šíriť. Je preto dôležité vybrať si zariadenie, kde je čistota a hygiena na vysokej úrovni. Uteráky, hotelové osušky či predložky by mali spĺňať vysoké štandardy. Tieto produkty z našej spoločnosti patria k absolútnej špičke na trhu. Vyrábané sú z vysokokvalitnej bavlny, čiže sú jemné na dotyk, vynikajúco sajú a vyznačujú sa tiež dlhou životnosťou, vďaka dvojitému prešitiu okraja. Sú hygienicky nezávadné a dlhodobo ich oceňujú naši klienti. Ak teda použijete takto kvalitný uterák, osušku či podložku, pomôžete zabrániť šíreniu rôznych nežiaducich baktérií. Avšak je potrebné dodať, že predovšetkým dodržiavanie hygieny a najmä používanie vlastnej osušky sú primárnym nástrojom, aby sa vám kožné či iné ochorenia vyhýbali. 

 

Nezabúdajte na papuče

 

Aby ste zabránili šíreniu rôznych kožných chorôb, radíme vám v priestoroch wellness centier a hotelov používať hotelové papuče.  Naše papuče sú vyrobené z kvalitného, veľmi ľahkého a mäkkého materiálu. Na nohách ich prakticky ani necítite, sú hygienicky nezávadné a vďaka gumovej podrážke majú aj protišmykové vlastnosti. Otvorená špička umožňuje neustále vetranie nôh. Širokú škálu úžitkových vlastností rozhodne oceníte.

 

NÁŠ TIP: Využite teraz akciu na nákup hotelových papúč. Ušetríte až 11%! Viac o akcii tu.

 

Pohodlný župan

 

Neodmysliteľnou súčasťou pobytu vo wellness sú župany. Tie naše majú šálový limec. Sú univerzálne pre obe pohlavia. Priamo v našej spoločnosti ich šijeme v rôznych rozmeroch. Vyznačujú sa eleganciou, ľahkosťou a pohodlnosťou. Hebké na dotyk jemne hladia telo a príjemne zahrejú. Podobné vlastnosti majú i naše wellness plachty. 

 

NÁŠ TIP: Využite akciu na nákup kvalitných županov z našej spoločnosti. Viac o akcii.

 

Pobyt po wellness zariadení je pre väčšinu z nás príjemným relaxom, preto ho odporúčame navštevovať čo najčastejšie. Aj napriek určitým nástrahám sa nedajte odradiť a uvoľnite svoje telo i myseľ napríklad už dnes. 

share facebook Zdieľať
Ďalšie zaujímavé články
Newsletter

Nechajte nám Váš email a bud'te informo­vaný o novinkách, článkoch a zl'avách.