Veľkoodberateľské zľavy: pri nákupe nad 2 000 EUR bez DPH zľava 5% a pri nákupe nad 4 000 EUR bez DPH zľava 10% close

Naša spoločnosť patrí k top výrobcom obrusov na Slovensku.

Ako vyrábame naše kvalitné obrusy?

 

Pekný a predovšetkým čistý obrus je základom každého stolovania. V reštauráciách a hoteloch to platí dvojnásobne. Keď k tomu navyše pridáme štýlové prestieranie, cítime sa v takomto prostredí naozaj príjemne. 

Naša spoločnosť patrí medzi minimum slovenských firiem, ktoré sa zaoberajú výrobou obrusov z textílií, a to už takmer desať rokov. Výhodou je, že ich šijeme priamo v našej dielni. A ako taká výroba prebieha? 

Na začiatku je samozrejme objednávka od klienta, ktorý si zvolí, aký obrus chce, z akého materiálu, v akom rozmere a počte. Zvoliť si môže akýkoľvek rozmer, problémom nie sú ani obrusy na stoly rôznych tvarov. Potom už prichádza na rad samotná výroba. 

Podstatné je mať látku, ktorá je určená na takúto výrobu. Nie každá sa totiž hodí. Musí byť predovšetkým kvalitná, keďže obrusy v reštaurácii sú častým používaním vystavené veľkej námahe a neustále sa perú. Navyše, majitelia reštaurácií očakávajú, že keď si raz kúpia kvalitné obrusy, tak im vydržia dlhší čas. Proces šitia majú na starosti kvalifikovaní zamestnanci, ktorí starostlivo dbajú, aby všetko prebiehalo ako má. Výhodou je, že takýto proces výroby je veľmi rýchly. Nie je problém ušiť napríklad aj tisíc obrusov denne. Klientom navyše ponúkame rôzne typy ukončení - od klasického obšitia až po špeciálne úpravy.

sizer

Starostlivá kontrola

Keďže obrusy vyrábame priamo v našej šijacej dielni, sú pod stálym dohľadom počas celého procesu. Výhodou je až trojnásobná kontrola. Tá prebieha najskôr pri strihaní látky, následne pri výrobe krajčírka kontroluje spôsob šitia a ukončenia. Na záver sa obrusy skladajú kvôli efektívnemu zabaleniu a práve tu je posledná fáza kontroly. Tým pádom sa klientovi dostane kvalitný produkt bez špiny, zlého zašitia alebo iných nedostatkov. Následne sú obrusy pripravené na export. Dávame na ne rôzne garancie, napríklad pri teflónových záruku vyčistenia každého fľaku. Po výrobe sa obrusy expedujú priamo zákazníkovi buď našou dopravou alebo špedičnou firmou, aby ich mal čo najrýchlejšie. 

 

Rýchla výroba

Výroba obrusov v našej spoločnosti je veľmi rýchla. Všetky obrusy vyrábame a predávame za bezkonkurenčné ceny, keďže látky nakupujeme priamo vo fabrikách bez ďalších sprostredkovateľov. Za istých podmienok vieme produkt vyrobiť aj v deň objednania. 

 

Typy materiálov

Obrusy patria k top produktom našej spoločnosti. Vyrábame ich v troch materiálových prevedeniach. Klasické bavlnené sú síce na ústupe, no v menšom množstve je stále dopyt aj po tomto produkte. Bavlnené postupne nahrádzajú polyesterové s teflónovou úpravu. Majú širokú škálu výhod, sú odolnejšie voči znečisteniu, mastnotám i opotrebeniu, a tak sa stávajú čoraz obľúbenejšie aj vďaka ušetreným finančným nákladom na ich údržbu. Ešte vyšší štandard predstavujú zmesové, ktoré sú kombináciu bavlny a polyesteru. Oceňujú ich skúsení hoteliéri a majitelia reštaurácií po celom svete. 

Výber správneho obrusu rozhodne nemožno podceňovať. Preto vždy dbajte na kvalitu, nakoľko lacné verzie zo zahraničia sa vám rozhodne nemusia vyplatiť. Obrusy šité priamo v šijacej dielni našej spoločnosti sú zárukou vysokej kvality a investíciu do tohto druhu vybavenia vašej reštaurácie rozhodne oceníte. 

share facebook Zdieľať
Ďalšie zaujímavé články
Newsletter

Nechajte nám Váš email a bud'te informo­vaný o novinkách, článkoch a zl'avách.