Veľkoodberateľské zľavy: pri nákupe nad 2 000 EUR bez DPH zľava 5% a pri nákupe nad 4 000 EUR bez DPH zľava 10% close

Vypracovali sme sa na slovenskú špičku

Naša výroba je rýchla, flexibilná a precízna

 

Dokázali sme sa po ťažkom období pozviechať a naša výroba išla naplno. Hotely, reštaurácie, wellness  a  iné prevádzky využili čas na vynovenie, modernizáciu či prerábku svojich zariadení. O tom, že zlepšená situácia nám veľmi pomohla, sme už písali v jednom z predošlých článkov. Poďme sa teraz pozrieť na to, ako vyzerá výroba jednotlivých produktov, ktoré sú súčasťou nášho portfólia. 

sizer

Výhodou našej spoločnosti je skutočnosť, že väčšinu ponúkaných výrobkov šijeme priamo v našej dielni. Klient ma tak záruku, že do rúk dostáva jedinečný kus, ktorý prešiel výrobou, ale predovšetkým precíznou kontrolou na niekoľkých úrovniach. Či ide o obrus, hotelový textil  alebo rôzne iné produkty z našej bohatej ponuky, vždy je u nás na prvom mieste kvalita.

 

Poďme ale od úvodu. Na začiatku všetkého je dopyt po konkrétnom produkte. Vďaka jednoduchej objednávke prostredníctvom webu horecatextil.sk si môže klient pozrieť, čo potrebuje. Dočíta sa o cenách, rozmeroch, farbách a podobne. Naša spoločnosť funguje ako výrobný e-shop, preto sú aj ceny veľkoobchodné.

 

,,Zákazník nemusí nikde volať a ani hľadať potrebné informácie. Všetky náležitosti dokáže vybaviť online,“ povedal Milan Franek, konateľ spoločnosti Horeca textil. Objednávku je možné realizovať mailom alebo aj telefonicky. „Máme interný systém a vidíme kompletný prehľad objednávok. Postupne s nimi pracujeme. Zákazníkovi prichádza potvrdenie o objednávke a aj informácia, že tovar bude dodaný do desiatich dní. V prípade, že potrebuje naše produkty skôr, vieme sa dohodnúť. Najlepšie telefonicky, prípadne mailom,“  pokračoval. 

 

Pri ďalšom kroku preveríme objednávky, náš pracovník musí následne preveriť, či máme daný tovar skladom, pričom dokáže položky rezervovať. Forma platby je buď dobierkou alebo zálohovou faktúrou. „Pri niektorých položkách sa môže termín predĺžiť, pretože sú náročnejšie na výrobu. Vtedy zákazníka kontaktujeme. Keď je všetko pripravené, prichádza samotná výroba. Keďže nefungujeme ako bežný e-shop, mnohé produkty musíme vyrobiť, čo nie je úplne jednoduché. Napriek tomu neustále komunikujeme so zákazníkom a snažíme sa mu vyhovieť po všetkých stránkach,“ doplnil M. Franek. 

 

Moderné technológie

Samotný proces šitia sa vyznačuje dynamickosťou, flexibilitou a neustálou kontrolou. Disponujeme viacerými šijacími strojmi, ktoré sú moderné, práca s nimi je rýchla a šitie kvalitné a pekné. Navyše sú i presné, takže k odchýlkam prakticky nedochádza a keď áno, sú minimálne. Väčšina strojov je digitálna a majú viacero doplnkových funkcií. 

 

V tomto smere, okrem štandardného fungovania, dbáme aj na naše zariadenia. „Neustále sa snažíme modernizovať a inovovať. Zakladáme si na tom, aby naše šijacie stroje spĺňali prísne kritéria. Touto filozofiou sa posúvame dopredu, aby sme vyhoveli všetkým požiadavkám stálych i nových klientov,“ vysvetlil M. Franek. 

 

Vráťme sa naspäť k výrobe. Po potvrdení objednávky prichádza na rad príprava látky a ďalší výrobný proces. Pracovník takto začína samotnú výrobu a podľa zadania ju pripravuje na zošitie. Ide o niekoľko dielov. „Každý produkt je pritom inak šitý, je tam iná technológia a postup. Po ušití prichádza na rad precízna kontrola. V prípade, ak pracovníčky objavia defekt, výrobok je vyradený. Ak je všetko v poriadku, nasleduje balenie, kontrola a následné doručenie zákazníkovi.“ 

 

Kvalitné materiály

O jedinečných vlastnostiach našich materiálov sme tiež už písali. Je potrebné pripomenúť, že všetky objednávame priamo z fabriky. „Je dôležité vybrať takého dodávateľa, ktorý vám zaručí kvalitu. So súčasnými sme spokojní, máme s nimi niekoľkoročné skúsenosti, sú overení a spoľahliví,“ neskrýval pozitíva konateľ spoločnosti. Naša firma sa preto môže pýšiť pozitívnymi reakciami zo strany odberateľov. Pri všetkej skromnosti môžeme povedať, že sme sa vypracovali na slovenskú špičku. 

Naša spoločnosť zásobuje svojimi produktmi nielen z hotela, ale aj z verejných obstarávaní. „Spoliehame sa predovšetkým na trhových zákazníkov, ktorým ide o kvalitu a napríklad aj dlhú životnosť výrobku. Našimi klientmi sú však aj obce či mestá, čiže zákazky z verejného obstarávania,“ vysvetlil. 

 

A aké sú najväčšie naše výhody? „Rýchlosť, kvalita, možnosť výberu a komunikácia. Práve komunikácia so zákazníkom je pre nás alfou a omegou. Nie je to len o tom, že príde objednávka, my ju vybavíme a máme pokoj. Snažíme sa klientovi poradiť tak, aby bol maximálne spokojný,“ dodal Franek. 

 

Fakt, že naša spoločnosť si vybudovala významné postavenie nielen na slovenskom, ale aj českom trhu, sme spomínali. Za nami sú roky skúsenosti, vyškolení pracovníci, ale najmä kvalitné produkty, ktoré ľudia oceňujú už viac ako desaťročie. V týchto riadkoch sme sa vám snažili aspoň trošku priblížiť proces výroby od objednávky až po odoslanie konečnému zákazníkovi, zloženie produktu či výber dodávateľa. Môžeme vás ubezpečiť, že nám záleží na každej jednej zákazke, či ide o malého odberateľa alebo veľkého klienta. Naša povesť je pre nás najlepšou reklamou. Ak váhate, ktorého dodávateľa hotelového, reštauračného textilu, prípadne doplnkov si zvolíte, ste na správne adrese. 

 

Bezkonkurenčné ceny, komunikácia, kvalita a rýchle dodanie sú piliermi našej spoločnosti, na ktoré sme právom všetci hrdí. 

 

share facebook Zdieľať
Ďalšie zaujímavé články
Newsletter

Nechajte nám Váš email a bud'te informo­vaný o novinkách, článkoch a zl'avách.