Veľkoodberateľské zľavy: pri nákupe nad 2 000 EUR bez DPH zľava 5% a pri nákupe nad 4 000 EUR bez DPH zľava 10% close

Oddychujte s našimi vankúšmi a paplónmi

Kvalitný materiál zaručuje dlhú životnosť a ľahkú údržbu. 

 

Spánok. Činnosť, ktorú obľubuje asi každý z nás. Kvalitný a zdravý oddych je totiž základom správneho fungovania organizmu. Preto je dôležité, aby ste okrem ideálneho prostredia na relax mali aj vhodné vankúše, matrace či prikrývky.

No nie pri každom hotelovom textile máte istotu, že ide o kvalitný výrobok, ktorý je pozitívne naklonený aj k vášmu zdraviu. Ak sa rozhodujete pre kúpu hotelových produktov, ste na správnej adrese. Naša spoločnosť totiž ponúka klientom ideálne hotelové textílie, ktoré oceňujú zákazníci už takmer dekádu. Samotné vankúše, ale i paplóny sa vyznačujú výrobou z kvalitných materiálov, ktoré sú navyše antialergické. Hotelový textil od našej spoločnosti spĺňa prísne kritériá, ktoré ocenia nielen poskytovatelia ubytovacích služieb, ale aj samotní hoteloví návštevníci.  

sizer

Prečo naše vankúše?

Ako sme už načrtli, výroba vankúšov je na veľmi vysokej úrovni, o ktorú sa stará tím profesionálnych pracovníkov. Samotnú prípravu na výrobu charakterizuje najskôr výber kvalitných materiálov, nasleduje precízna výroba a na záver aj kontrola všetkých výsledných produktov. A práve kvalitný materiál zabezpečuje dlhú životnosť aj pri každodennom používaní. Znečistenie, ktoré je bežným javom pri hotelovom textile, nemusí hneď predstavovať neriešiteľný problém. Vankúše sú ušité tak, aby vydržali časté pranie vo veľkých priemyselných práčovniach. Klienti okrem iného dlhodobo oceňujú ich hrejivosť a jemnosť. Vankúš PROFI dokonale zapasuje do vybavenia interiéru vašej hotelovej izby. Má vynikajúce tepelné izolačné vlastnosti aj dizajnovo poteší nejedno oko. Napriek neustálemu používaniu nemení tvar. Je vyplnený špeciálnymi syntentickými guličkami. Tie môžete v prípade potreby dopĺňať cez zipsový otvor. Vyrábame ich v štyroch veľkostných prevedeniach, záleží len na požiadavke klienta. 

 

Paplón PROFI

Pri zariaďovaní hotelovej izby odporúčame okrem vankúša aj paplón PROFI. I tu platí, že kvalita je na prvom mieste, takže vďaka tomu sa predlžuje samotná životnosť výrobku. Súčasťou tohto paplóna je duté vlákno obsahujúce antialergické prvky. Paplóny majú vynikajúce úžitkové vlastnosti, ľahko sa čistia, sú jemné na dotyk a hrejú. Klasické biele prevedenie dokonale zapasuje do interiéru hotelovej izby a jeho hebkosť ocenia všetci vaši klienti. Ak chcete ešte viac zvýšiť komfort ubytovaných hostí vo vašej prevádzke, odporúčame aj kúpu paplónou s nižšou gramážou. Tie sú vhodné predovšetkým na používanie počas horúcich letných mesiacov. Výber vankúšov a paplónov odporúčame konzultovať s našimi odbornými predajcami.  

 

 

share facebook Zdieľať
Ďalšie zaujímavé články
Newsletter

Nechajte nám Váš email a bud'te informo­vaný o novinkách, článkoch a zl'avách.