Veľkoodberateľské zľavy: pri nákupe nad 2 000 EUR bez DPH zľava 5% a pri nákupe nad 4 000 EUR bez DPH zľava 10% close

Vankúše a prehozy ako zlatý bonus

Aj obyčajná izba môže byť neobyčajná

 

Detail, ktorý neprehliadnete

 

 

Hotelová izba nemusí byť len obyčajná posteľ s paplónom, jednoduchým vankúšom a fádnou dekoráciou. Ak si chcete klienta získať, dopriať mu istý zážitok, tak ju skúste zveľadiť, dbať na každý detail a presvedčiť ho, že práve vaše zariadenie mu dodáva pocit domova. Nemusí ísť pritom vyložene o luxusný hotel. Aj „obyčajný“ penzión vie nadchnúť a je len na vás, koľko času, energie a v neposlednom rade aj finančných prostriedkov chcete do vybavenia investovať. My vám dávame tip, ako vdychnúť hotelovej izbe vôňu exkluzivity a luxusu.

sizer

Keď otvorí hosť dvere hotelovej izby, v prvom rade si ju očami premerá. Jeden pohľad smeruje na postele, ďalší na okno či nábytok. No práve postlanie postele môže veľa znamenať. Prvý dojem je totiž dôležitý. Preto obyčajné lôžko oživte originálnym vankúšom z našej ponuky. Vankúšik zaplní priestor, nevtieravo doplní posteľ a poteší oko hosťa.

Dekoračné vankúše majú nielen estetickú, ale aj úžitkovú funkciu. Z našej ponuky si môžete vybrať dve základné veľkosti.

Zaujímavým doplnkom hotelovej izby sú prehozy na posteľ . Pri správnom výbere dokonale zapasujú do interiéru a hoci neplnia významnú funkciu, hosť ich prítomnosť určite ocení predovšetkým z estetického hľadiska.

 

Materiálové prevedenie

Nie je potrebné pripomínať, že materiály, z ktorých vyrábame naše jedinečné produkty, sú mimoriadne kvalitné. Zákazník má pri kúpe tovaru garanciu, že dostáva do rúk výrobok, ktorý spĺňa najprísnejšie kritériá. Vankúše a prehozy vyrábame z pevných látok, ktoré sa využívajú na hotelový nábytok  – konkrétne na kreslá a sedačky. A to je neklamný znak toho, že dané látky sú mimoriadne odolné voči opotrebeniu. A keďže vankúše a prehozy sú neustále používané, musia byť ušité tak, aby mali čo najdlhšiu životnosť. Vedecké skúšky ukázali, že vydržia až neuveriteľných stotisíc sterov. Takže pri kúpe vankúšov a prehozov máte istotu, že vaša investícia nebude krátkodobá. Vyrábame ich v troch materiálových prevedeniach. Štandardný NATUR – ide o stopercentný polyester. Vankúše v tomto materiálovom prevedení majú gramáž 250 g/m2. Sú vysokoodolné voči opotrebeniu a ľahké na údržbu. Prehozy majú zasa gramáž 600 g/m2. VELVET– na dotyk veľmi príjemná látka pripomínajúca zamat. Veľmi ľahká na údržbu, chránená pred opotrebením. Je pružná a má jemne chĺpky. Pri výrobe vankúšov je gramáž 260 g/m2, pri prehozoch 610 g/m2. Velvet látky sú charakteristické prívlastkom Water Repellent. Pri rozliatí tekutiny voda nevsiakne dovnútra, ale zostáva na povrchu, čiže nedochádza k navlhnutiu textílie. S podobnými vlastnosťami sme sa stretli už pri obrusoch.

ROYAL – najhrubšia a najluxusnejšia látka. Výrobky z tohto materiálu pôsobia mimoriadne elegantným djmom a ocenia ich aj tie najluxusnejšie hotely. Vankúše a prehozy sú charakteristické vzorom pripomínajúcim plyš. Ešte doplníme, že pri vankúšoch je gramáž 380 gramov látky na meter štvorcový, pri prehozoch až 730 gramov.

 

Ako si vybrať správny produkt?

Vankúše šijeme v dvoch rozmerových prevedeniach. Vybrať si môžete 30x50 alebo 40x40 centimetrov. Ak by ste mali záujem o iný rozmer, možno aj atypický, vieme ho ušiť. Avšak väčšie rozmery do hotelovej izby príliš neodporúčame. Mohli by totiž pôsobiť až príliš dominantne. Väčšie rozmery sú vhodné skôr k sedacím súpravám. Naše vankúše sú ukončené zipsom, ktorý je však zašitý. To znamená, že vankúš môžete používať z oboch strán. Zips nie je vidieť a ani vás netlačí. Ide o zaujímavý detail, ktorý však určite stojí za vyzdvihnutie. Vankúš si môžete objednať s výplňou alebo bez nej. Ak si objednáte kompletný vankúš s výplňou, určite oceníte jeho jemnosť a príjemný pocit na dotyk. Ide totiž o kvalitné rúnové výplne v hmotnosti 300 gramov. A čo je jeho výhodou? Vankúš je rovnaký, pevný a aj pri častom používaní prakticky nemení tvar. Každá výplň je starostlivo vážená, aby išlo presne o gramáž, ktorá je uvedená v opise produktu. Keď sa pristavíme pri prehozoch, možno ste si všimli pomerne vysokú gramáž materiálu. Je to preto, lebo spodnú časť prehozu tvorí špeciálna prešívaná látka, ktorá sa využíva na matracové poťahy. Prehoz je navyše pekne ukončený päťcentimetrovým lemom smerom dovnútra, čiže keď ho dáte na posteľ, nevidieť jeho spodnú časť. Pôsobí jednoliato. Ak by sme do prehozov nedávali spomínanú látku, pôsobil by až priveľmi jednoducho. Expresívne povedané, ako handra. Práca na takto dokonalo a mimoriadne starostlivo ušitom prehoze nie je jednoduchá. Ale výsledkom je luxusný produkt, ktorého estetické vlastnosti už boli spomenuté vyššie. Prehozy vďaka takejto technológii pekne držia tvar, nekrčia sa a sú pevné.

 

Zopár čísel

Čo sa rozmerov týka, veľkosť vankúšov sme už spomínali. Prehozy je možné zakúpiť ako úzke pásy alebo prehozy vo väčšej šírke. Pri prehozoch ide o základnú šírku 58 centimetrov. Dĺžku si už následne vyberiete podľa uváženia. Môže ísť pritom o dĺžku 140, 150, 220 alebo 240 centimetrov. Na klasické jednolôžkové postele 80x200 pasuje dĺžka 140 centimetrov. Rozmer 58x150 pasuje na posteľ o rozmere 90x200 cm. Rozmer 58x220 na postele 160x200 cm a najväčší prehoz z našej ponuky 58x240 na najväčšiu posteľ 180x200 cm. Základný pás našej ponuky je teda široký 58 centimetrov, avšak v prípade záujmu vieme ušiť aj iný rozmer.

 

Tip na záver

Pri zariaďovaní interiéru vášho ubytovacieho zariadenia zohráva významnú úlohu výška nákladov. Keď si všetko rozmeníme na drobné, tak celková cena za lôžko sa pohybuje od 16,50 € bez DPH. V tejto cene máte prehoz podľa vášho výberu a dekoračný vankúš s výplňou. Ide o bezkonkurenčnú cenu za jedinečný výrobok, ktorý je ručne šitý priamo v našej spoločnosti.

 

V prípade potreby a odborného poradenstva nás neváhajte kontaktovať.

 

share facebook Zdieľať
Ďalšie zaujímavé články
Newsletter

Nechajte nám Váš email a bud'te informo­vaný o novinkách, článkoch a zl'avách.