Veľkoodberateľské zľavy: pri nákupe nad 2 000 EUR bez DPH zľava 5% a pri nákupe nad 4 000 EUR bez DPH zľava 10% close

Svadobné hostiny sú po dlhom čase opäť povolené

Spestrite vašu svadobnú sálu

 

Svadba. Mnohí na ňu čakali viac ako rok. Viaceré páry ju niekoľkokrát odložili. Svadobné sály stíchli, reštaurácie osireli. Toto obdobie nemožno inak nazvať ako smutným. Neistota, frustrácia a možno i hnev. Tvrdý zásah do plánov. Toľko negatív na jednom mieste. Ale čo nám všetkým zostávalo? Jedine čakať. Pandémia si však nevyberá a aj v tomto smere sa poriadne vyzúrila. Trpezlivosť, ktorá bola synonymom ostatného obdobia, sa ale vyplatila. Podobne ako minulý rok, tak aj teraz znamená leto akési vyslobodenie. A svadobné veselice sa naplno rozbehli... Už bolo načase. Svadieb je veľa a ešte ďalšie budú...

sizer

S príchodom teplých dní sa na Slovensku výrazne zlepšila pandemická situácia. Zákazy a obmedzenia sa postupne uvoľňujú, reštaurácie, hotely a celkovo gastro priemysel vstáva z popola. Hoci mnohí sa obávajú, čo prinesie jeseň, v každom žije nádej, že sa scenár z vlaňajška opakovať nebude a ďalšia vlna pandémie buď nepríde vôbec alebo bude výrazne slabšia.

Zlepšenie pociťujú nielen prevádzky, ale i samotné manželské páry a ich najbližší. Po dlhých mesiacoch môžu opäť organizovať svadobné obrady. Aj naša spoločnosť netrpezlivo čakala, kedy sa táto oblasť naplno rozbehne. Ako sme spomínali v predošlých článkoch, počas pandémie sme nespali na vavrínoch a pripravili si pre majiteľov reštaurácií a svadobných sál niekoľko noviniek.

 

Do ponuky sme napríklad zaradili exkluzívne a najmä cenové dostupné dekoračné závesy

určené priamo pre svadobné sály a reštaurácie. V porovnaní so závesmi blackout neponúkajú úplné zatemnenie, preto sú vhodné práve na tento účel. Závesy ponúkame v dvoch verziách – lesklej a matnej. Ich jedinečnosť znásobuje výroba z kvalitných materiálov. Oba druhy závesov, teda lesklé i matné, majú na sebe jemnú štruktúru. Naši klienti určite ocenia široký výber farieb – cappuccino, čokoláda, karamel, krémová, slonia kosť, strieborná, tmavo sivá či zlatá. Závesy sú vyrobené zo 100% polyesteru, sú nariasené a klient si môže vybrať rôzne šírky – 90 cm, 110 cm, 130 cm, 150 cm , 170 cm a 190 cm. Dokonalosť výrobku demonštruje spomínané nariasenie a ukončenie oloveným ťažítkom. Záves tak dokonale zapasuje na okno, je rovnomerný, nekrčí sa a vyznačuje sa ľahkou údržbou aj vďaka systému uchytenia na háčiky MICROFLEX. Vďaka tomu je možné ho prať spolu s háčikmi, nie je potrebné ich dávať dole. Tým sa šetrí predovšetkým čas a po opratí záves jednoducho a rýchlo opätovne zavesíte. Navyše k nemu ponúkame aj montážne koľajničky a tak inštaláciu zvládnete rýchlo a jednoducho. Závesy šijeme presne na mieru podľa požiadaviek zákazníka.

K závesom je ideálne doplniť záclony – voály. To znamená, že prepúšťajú viac svetla. Podobne ako pri závesoch, tak aj tu platí, že ich vyrábame na mieru, spôsob uchytenia je na háčiky MICROFLEX a ukončenie olovkom. Je možné vybrať si z dvoch druhov. Priehľadné voály ušité z látky o hmotnosti 40 gramov alebo voál s hmotnosťou 70 gramov je hrubší a rovnako dokonale zapasuje do každej reštaurácie či svadobnej sály. Záclony sú jednoduché a bez vzoru.

 

Jedinečné vlastnosti obrusov

Okrem noviniek sú štandardnou súčasťou nášho porftólia i ďalšie produkty, ktoré sú výslovne späté so svadobnou hostinou. A práve svadobná hostina bude chutiť ešte viac, ak ju budete mať prestretú na štýlových obrusoch s mimoriadnymi úžitkovými vlastnosťami. Teflónová úprava je alfou a omegou. Vyliata tekutina vďaka nej nevsiakne do obrusov, ale ju jednoducho utriete obyčajnou handričkou. Obrusy si môžete vybrať klasické alebo okrúhle. Klasické sú najtenšie a zároveň cenovo najdostupnejšie. Avšak kvôli vyššiemu štandardu odporúčame  Gastro HT a Gastro light. Šijeme ich vo viacerých rozmeroch a ukončené môžu byť buď vlnkou alebo lemom. Špeciálnu kapitolu tvoria obrusy v priemere až 320 centimetrov. Majú síce vyššiu cenu, nakoľko ide o atypický produkt, avšak s rovnakými úžitkovými vlastnosťami.

 

Klienti už roky oceňujú široký výber farieb, jednoduchú údržbu, fixný rozmer a tvar. Šetria tak čas a aj finančné prostriedky. Po vypratí ich stačí jednoducho ožehliť a uložiť. Pre lepší prehľad si pozrite sekciu reštauračný textil. Objednávku obrusov odporúčame prekonzultovať s našim obchodným oddelením.

 

NÁŠ TIP:

Využite našu jedinečnú ponuku a objednajte si hneď teraz výpredajové produkty v bezkonkurenčnej cene. Vybrané výrobky svadobných textílií určite oceníte vy a aj vaši zákazníci. Navyše výrazne ušetríte. Navštívte sekciu výpredaj a dozviete sa viac.

 

Návleky nepretrhnete

Elegantné, štýlové až luxusné. Taký dojem vytvárajú návleky na stoličky, ktoré sú taktiež neodmysliteľnou súčasťou svadobnej sály. Klient má možnosť vybrať si z rôznych materiálových prevedení, farebných verzií či rozmerov. Návleky vieme ušiť na akúkoľvek stoličku. Môžu byť klasické látkové alebo elastické. Aj tu musíme spomenúť teflónovú úpravu, ale i možnosť vzoru alebo bez neho. Všetko závisí od fantázie zákazníka, ale i celkovej podoby interiéru. Látkové návleky majú oproti elastickým nevýhodu v tom, že sú ťažšie na údržbu. Rozstrih vpredu stoličky zabraňuje zašpineniu od nôh. Ak chcete vzbudiť ešte väčší dojem, odporúčame pri tomto type výrobku ozdobný gombík. Elastický návlek na stoličku má dve prevedenia. Cez hrubšiu látku nepresvitá svetlo, pri tenšom je priepustnosť svetla vyššia. Všitá ekokoža zabraňuje pretrhnutiu látky pri častom používaní. Elastický návlek nie je potrebné žehliť, stačí ho len vyprať a zložiť. Klient má možnosť aj v tomto prípade vybrať si z množstva farieb či veľkostí.

 

Majestátnosť banketových sukní

Neodmysliteľnou súčasťou svadobnej sály sú banketové sukne. Aj v tomto prípade existuje množstvo variánt – od rozmerov, cez farby alebo materiálové prevedenia. Banketové sukne ponúkame v takých rozmeroch, aby sa riasili samé. Samozrejmosťou je teflónová úprava, ktorá zaručuje jednoduchú údržbu. K banketovým sukniam je možné doobjednať originálny vešiak, vďaka ktorému bude tento produkt správne skladovaný a nie je potrebné ho pred použitím prežehľovať. Banketové sukne dotvárajú celkový dojem, sú vhodným doplnkom každej svadby a pri správne zvolenej farbe pôsobia majestátne.

 

Vychádzame v ústrety klientom

Nie každá spoločnosť na výrobu hotelového textilu sa zaoberá šitím stand by návlekov na stoly. Pre Horeca textil je to však ďalší krok k maximálnej spokojnosti zákazníka. Návleky na stand by stoly bezpochyby ocenia všetci majitelia prevádzok, ktorí vo svojom podniku budú organizovať svadbu. Tieto návleky totiž vedia využiť aj pri iných udalostiach. Môžu byť taktiež klasické alebo elastické. Štandardné látkové sú doplnené peknou mašľou, vďaka ktorej sú ešte elegantnejšie. Tento typ výrobku má taktiež teflónovú úpravu, ktorá mu predlžuje životnosť.

Ak si klient nevybral, má možnosť objednať si elastický návlek. Je vyrobený z hrubej látky. Vyznačuje sa kvalitou a dlhou životnosťou. Ekokoža zasa zabraňuje pretrhnutiu a žehlenie nie je nutnosťou.

 

Ako vidíte, s našou spoločnosťou dokonale zariadite váš interiér a svadobčania budú u vás spokojní. A práve spokojnosť budú šíriť ďalej, čo je pre prevádzku tá najlepšia reklama. Chce to len čas, ochotu zlepšovať sa a dbať na každý detail. My vám k tomu určite pomôžeme, a to nielen vyššie spomenutými luxusnými výrobkami, ale i rôznymi doplnkami, poradenstvom či bezkonkurenčnými cenami.

share facebook Zdieľať
Ďalšie zaujímavé články
Newsletter

Nechajte nám Váš email a bud'te informo­vaný o novinkách, článkoch a zl'avách.