Veľkoodberateľské zľavy: pri nákupe nad 2 000 EUR bez DPH zľava 5% a pri nákupe nad 4 000 EUR bez DPH zľava 10% close

Svadobnú sezónu otvárame novinkami

Je známe, že obrus patrí k najzákladnejším súčastiam slávnostne vyzdobenej sály

 

Obdobie dlhého pôstu sa skončilo len nedávno a hneď po ňom nasleduje čas pre tých, ktorí si povedia svoje áno. Svadobná sezóna 2019 je tu a aj v tomto roku prináša viacero trendov a noviniek. Tie sa týkajú svadobných šiat, výzdoby, ale i farieb, ktoré majú zdokonaliť oslavu najkrajšieho dňa života. Novinkou je napríklad zamatová výzdoba, geometrické prvky či bodky na svadobných šatách. Inovatívnych prvkov je samozrejme viac, no my sa bližšie pozrieme na to, aké novinky si pre vás pripravila naša spoločnosť. Všetky možno zhrnúť do jedného spojenia – „Rozšírenie farieb.“ 

 

Klienti nový sortiment rozhodne ocenia.

sizer

Nové farby obrusov

 

Je známe, že obrus patrí k najzákladnejším súčastiam slávnostne vyzdobenej sály. Dnes existuje mnoho variant, materiálov či strihov, no prevádzkovatelia zariadení neustále dbajú na rozširovanie svojho sortimentu. Preto aj naša firma rozšírila svoje portfólio obrusov o ďalšie nápadité farby. Obrusy Gastro Light vyrábame až do priemeru 320 centimetrov bez akéhokoľvek zošívania. Okrem tradičných farebných kombinácií nájdete u nás aj slivkovú, čiernu či tmavosivú. Určené sú predovšetkým na plesy. Novinkami sú taktiež krémová, bledoružová, bledozelená, svetlomodrá, svetlosivá či fialová. Náročnejších klientov určite potešíme aj menej tradičnými tvarmi, ako napríklad ovál. Obrusy s teflónovou úpravou Gastro Light šijeme aj vo veľkom formáte. Všetky tieto novinky nie sú štandardom u všetkých predajcov. Pre ešte lepšie doladenie interiéru odporúčame farebné latkové návleky na stoličky v rovnakých farbách ako pri obrusoch. 

 

Textilné dekorácie

 

Ďalšou novinkou, ktorú klienti rozhodne ocenia, sú možno trošku nenápadné, ale o to zaujímavejšie dekorácie v podobe mašlí na stoličky. Tie elegantne doplnia na prvý pohľad jednoduché stoličky a výzdobu svadobnej sály tak posuniete opäť o level vyššie. Ozdobné mašle vyrábame buď v klasickom latkovom prevedení alebo elastickom. Vybrať si môžete z mnohých odtieňov, záleží už len na vašom vkuse alebo na výzdobe svadobnej sály. Výhodou elastickej mašle je veľmi jednoduché nasadenie na stoličku. Latková si vyžaduje viac času i trpezlivosti, nakoľko sa každý jeden kus musí ručne viazať na stoličku. Jedinečné sú aj strihom, ktorý je zošikma a nie rovno.

Náš tip: Farba mašle by mala byť citlivo vyberaná a mala by ladiť s obrusom.  

 

Prehľad našich noviniek ešte nekončí. Ak túžite ešte viac potešiť svojich zákazníkov, pripravte im príručníky v nádherných tmavých farbách. Stolovanie tak naberie iný rozmer, svojich klientov si takouto novinkou určite získate a tí o vás radi povedia aj ostatným. 

 

share facebook Zdieľať
Ďalšie zaujímavé články
Newsletter

Nechajte nám Váš email a bud'te informo­vaný o novinkách, článkoch a zl'avách.