Veľkoodberateľské zľavy: pri nákupe nad 2 000 EUR bez DPH zľava 5% a pri nákupe nad 4 000 EUR bez DPH zľava 10% close

Situácia sa konečne zlepšuje

Držme si všetci palce

 

Portfólio spoločnosti Horeca textil je naozaj široké. Ak uvažujete, či ste na správnej adrese, ubezpečujeme vás, že pre vás vyrábame tie najkvalitnejšie výrobky s elegantným, ba až luxusným prevedením. Kvalitné materiály šetria váš čas a peniaze na údržbu. Kompletné zariadenie hotela, reštaurácie či svadobnej sály môžete nechať na nás. Odborný personál vám určite vyhovie. A to nie sú otrepané frázy ako z bežnej reklamy. Je to fakt. Ten potvrdzujú i naši klienti.  Hektické a mimoriadne náročné mesiace sú konečne za nami. Aspoň v tejto chvíli. Dlhé obdobie zatvorených prevádzok pre nás znamenalo veľké straty. Nehovoriac o hoteloch a reštauráciách. Tie prakticky nefungovali. Niektoré síce využili čas na rekonštrukciu svojich priestorov či zveľadenie interiéru, no bolo to málo. Klesali objednávky, šijacie dielne išli v obmedzenom režime a všetci bojovali s veľkou neistotou.

sizer

Týkalo sa to aj našej spoločnosti. Výnosy boli nižšie ako náklady, zákazok bolo málo a museli sme čakať. Tak, ako aj stovky či tisíce ďalších prevádzok v rôznych odvetviach. Zdá sa však, že konečne nastal zlom. Svet sa prebúdza. Reštaurácie a hotely sa pomaly nadýchavajú. Celé to ťažké obdobie bolo veľmi náročné a mali sme ho plné zuby. Veríme, že sa situácia nadobro upokojila a môžeme sa naplno venovať našim klientom – zákazníkom, s ktorými sme si za viac ako dekádu vybudovali slušný profesionálny vzťah. Ale prichádzajú aj noví klienti, ktorým chceme ukázať, že spolupráca so spoločnosťou Horeca textil bude pre nich dobrým rozhodnutím. My urobíme všetko preto, aby boli spokojní. Pretože spokojnosť zákazníka je tou najlepšou reklamou.

 

Ako sme vás už informovali, ani počas náročného obdobia sme nezaháľali a pripravili si pre vás viacero noviniek, ktoré sa už teraz tešia veľkej obľube. Hotelové závesy, záclony, posteľné prehozy, vankúše doplnia už aj tak široké portfólio našej firmy. Nastal čas naplno pracovať, a to si uvedomujú aj prevádzkovatelia hotelových a reštauračných zariadení. Cítiť, že im padol kameň zo srdca a teraz sa snažia svoje prevádzky zveľadiť v čo najväčšej možnej miere. Osobne nás mrzí, že existujú desiatky zariadení, ktoré súčasnú krízu neprežilo a ich majitelia musia hľadať cesty niekde inde. Nikto však nerátal, že pandémia bude trvať tak dlho a že môže mať aj takýto výsledok.

 

V našej spoločnosti sa stroje opäť naplno rozbehli, pracovníčky usilovne pracujú a manažment s vedením pracuje na objednávkach a snaží sa klientom vyhovieť v čo najvyššej možnej miere. A čo vám vieme poskytnúť? Je toho veľa, ale skúsme si aspoň časť produktov pripomenúť. Obľúbené reštauračné obrusy dotvoria interiér každej reštaurácie, oživia vašu svadbu, či rodinnú oslavu a pre firmu majú obrusy od Horeca textil ďalšie množstvo výhod. Vďaka teflónovej úprave majú dlhú životnosť, sú ľahko skladovateľné a mimoriadne jednoduché na údržbu. To však platí napríklad aj o návlekoch na stoličky, ktoré sú dnes súčasťou azda každej svadobnej sály. Na ešte väčšie uvoľnenie opatrení čakajú poskytovatelia wellness služieb. Táto oblasť stále krváca, no aj v tomto smere dúfame, že sa situácia čím skôr zmení a začne sa nová etapa pre všetkých prevádzkovateľov tohto typu zariadení. Práve majiteľom  wellness dávame do pozornosti široké spektrum hotelových uterákov, plachiet, županov, wellness plachiet či papúč. Odporúčame nečakať a zariadiť si svoju prevádzku už v tomto čase, pretože potom bude dopyt po týchto produktoch veľmi vysoký. Cítime to aj my, keď sa objednávky na hotelové a reštauračné textílie zvýšili o niekoľko percent. S uvoľňovaním opatrení ide ruka v ruke aj organizovanie rôznych školení. Musíme však podotknúť, že všetko je zatiaľ veľmi opatrné a prílišný optimizmus je potrebné trošku krotiť. Avšak dekoračný textil patrí medzi výkladné skrine našej firmy. Návleky na stoly, stoličky, stand-by návleky či rôzne mašle sú krásnym doplnkom nejednej sály. Vybrať si môžete aj rôzne drobnosti na stôl, do svadobnej sály a ďalšie výrobky, ktoré oceníte.

Samostatnú kapitolu tvorí už spomínaný dekoračný textil. Je to naša novinka, ktorá sa môže časom stať vlajkovou loďou našej spoločnosti. Záclony, závesy, vankúše či prehozy cez posteľ sú totiž nielen skvelým doplnkom hotelovej izby, ale plnia aj estetickú funkciu, ktorá je v tejto oblasti veľmi dôležitá. Všetky naše výrobky sú jedinečné, vyrábané z kvalitných materiálov. Klient si môže vybrať z množstva farebných prevedení, veľkostí či iných požiadaviek. Takmer všetky výrobky vieme ušiť presne na mieru. A okrem toho ponúkame aj hotelový nábytok, predaj a prenájom stoličiek a mnoho iného. O našich produktoch sa dočítatete na vynovenej webovej stránke. Prehľadný e-shop a bezkonkurenčné ceny sú bezpochyby veľkým lákadlom. A čo je najdôležitejšie, v spoločnosti Horeca textil dostanete kvalitné poradenstvo, individuálny prístup ku každému zákazníkovi a ochotný vyškolený personál. Nech je teda zlepšujúca sa situácia vo svete správnou motiváciou pre vás, našich klientov, aby ste na ťažké obdobie už len spomínali a aby pre vás nastali nie mesiace, ale roky prosperity. Zaslúžite si to vy všetci, ktorí ste mesiace doma čakali a dočkali ste sa. My vám budeme nápomocní vo zveľaďovaní alebo zariaďovaní interiéru. Veríme, že pre nás nastalo obdobie rozmachu, hoci vieme, že straty budeme musieť ešte dlho splácať.

share facebook Zdieľať
Ďalšie zaujímavé články
Newsletter

Nechajte nám Váš email a bud'te informo­vaný o novinkách, článkoch a zl'avách.