Veľkoodberateľské zľavy: pri nákupe nad 2 000 EUR bez DPH zľava 5% a pri nákupe nad 4 000 EUR bez DPH zľava 10% close

Spoločnosť HORECA textil pôsobí na trhu už desať rokov

Nahliadnite priamo do našej šijacej dielne

 

Spoločnosť HORECA textil pôsobí na trhu už desať rokov. Za ten čas si vybudovala dobré meno u širokého spektra klientov. Dnes patrí k významným výrobcom a predajcom hotelového a reštauračného textilu, nábytku a mnohých ďalších produktov nielen na Slovensku, v Českej republike ale aj v iných krajinách Európy. Výhodou našej textilnej spoločnosti je predovšetkým profesionálna komunikácia so zákazníkom. Avšak dôležitú úlohu zohráva i flexibilná výroba a následná dodávka objednaného tovaru. Celý tento proces urýchľuje nielen promptné vybavovanie objednávok z našej strany, ale aj výrobná dielňa priamo v priestoroch sídla našej spoločnosti. Ako však taká výroba vyzerá? Pozývame vás na malú virtuálnu exkurziu. 

sizer

 

Kvalita poskytovaných služieb je spolu so spokojnosťou zákazníka u nás vždy na prvom mieste.

 

Proces výroby: 

 

1. Na začiatku prichádza online objednávka na konkrétny produkt, jeho množstvo, veľkosť, farbu a ďalšie požiadavky zo strany zákazníka. Všetky kroky s klientom starostlivo preberáme, snažíme sa poradiť a vybrať najvhodnejšiu alternatívu. Týka sa to všetkých produktov, ktoré vyrábame – hotelové obrusy, hotelovú bielizeň, paplóny, vankúše, banketové sukne či návleky a ďalšie. V prípade potreby vieme zákazníkovi poskytnúť vzorku ako grátis, prípadne dostane jeden vyrobený kus na vyskúšanie. Po uzavretí objednávky a doladení všetkých detailov, prechádza objednávka priamo do dielne.

2. Po už spomenutej objednávke nastáva proces prípravy. Pracovníčky nachystajú požadované látky, ktoré sú pochopiteľne našou hlavnou surovinou. Je potrebné vyzdvihnúť, že pri každej dbáme v prvom rade na kvalitu, ktorá je našou výkladnou skriňou. Zameriavame sa na produkty vyššieho štandardu a snažíme sa uspokojiť požiadavky aj toho najnáročnejšieho klienta. No nie je to len o príprave. Najdôležitejšou súčasťou výroby je kontrola. Počas celého výrobného procesu sú látky starostlivo kontrolované.

4. Ďalším krokom je už samotná výroba. Látka sa musí podľa objednávky nastrihať na diely požadovaných rozmerov. Tie sa následne spájajú šitím pomocou strojov. Šičky produkt zošívajú podľa potreby tak, aby bol výrobok pripravený na ďalšiu kontrolu. 

5. Konečná kontrola je najdôležitejšou súčasťou výroby a vizuálnou prehliadkou prechádza každý finálny kus. Pracovníčky hľadajú fľaky, nečistoty, prípadne iné nedostatky. Ak sa nejaký defekt objaví, nevhodný kus je automaticky vyradený. Po výrobe nasleduje skladanie a ručne balenie. Ešte aj v tejto časti výrobného procesu prebieha optická kontrola. 

6. Po výrobe zostáva už len balenie a preprava tovaru dopravnou spoločnosťou priamo k zákazníkovi. 

 

Doba dodania

 

Mnohých klientov zaujíma dĺžka dodania tovaru od samotnej objednávky. Všetko je možné zrealizovať do niekoľkých hodín. V prípade potreby vieme expresne vyrobiť a aj doručiť produkt ku klientovi. Všetko závisí na dohode s pracovníkmi našej firmy. Viac informácií nájdete tu. Ako vidieť, našu firmu charakterizuje flexibilita - od objednania až po samotné doručenie produktu. Najdôležitejším aspektom je kvalita a kontrola. Zárukou, že nejde len o  vyzdvihovanie pozitívnych stránok sú spokojní klienti. Ak sa už rozhodnete pre našu spoločnosť, garantujeme vám profesionálny prístup a snahu uspokojiť aj tie najnáročnejšie požiadavky. 

share facebook Zdieľať
Ďalšie zaujímavé články
Newsletter

Nechajte nám Váš email a bud'te informo­vaný o novinkách, článkoch a zl'avách.