Veľkoodberateľské zľavy: pri nákupe nad 2 000 EUR bez DPH zľava 5% a pri nákupe nad 4 000 EUR bez DPH zľava 10% close

Pracujeme naplno. Spoznajte naše jedinečné novinky

Interiér s nádychom luxusu?

Určite áno

 

Ťažké obdobie okorenené rozšíreným sortimentom

Portfólio našich produktov sa opäť rozrástlo a ponuka spoločnosti Horeca textil je zasa o čosi bohatšia. Reagujeme tak na dopyt klientov, ktorí už roky oceňujú naše výrobky, starostlivo vyrábané z kvalitných materiálov. Nie, pandémia nás nezastavila. Práve naopak. Využili sme situáciu a predstavili novinky, ktoré nás môžu posúvať. Okrem nového webu sú to aj konkrétne produkty pre zákazníkov. Tie sa môžu zaradiť medzi výkladnú skriňu našej firmy.

sizer

Aktuálna situácia v hotelovom priemysle, službách, gastro prevádzkach či wellness je doslova kritická. Prevádzky sú zatvorené už niekoľko mesiacov a hoci prichádza od štátu pomoc, tá je v mnohých prípadoch nedostačujúca. Pre viaceré podniky znamená súčasná kríza bankrot. O problémoch v týchto segmentoch sa popísalo už veľa, no je potrebné si uvedomiť, že trpia aj ďalšie oblasti, rôzni subdodávatelia a externé firmy zasobujúce zmieňované podniky. Rovnako si prechádza mimoriadne náročným obdobím segment horeca. Objednávky poklesli o desiatky percent, šijacie stroje pracujú v obmedzenom režime a zamestnanci nevedia, či aktuálna zmena v práci nie je ich poslednou. Napriek náročnej situácii sme v našej firme nezaháľali a aj počas krízového obdobia plného neistoty sme si pre vás pripravili viacero noviniek, ktoré, veríme, oceníte.

 

Všetko sme zahrli do sekcie dekoračný textil. Zamerali sme sa predovšetkým na závesy a záclony, ktoré plnia mnoho úžitkových vlastností a navyše veľmi príjemne oživia interiér. To isté platí pre prehozy a vankúše vyrobené z jedinečných materiálov.

 

Začnime ale hotelovými závesmi. Keď otvoríte dvere hotelovej izby, asi prvý váš pohľad smeruje na okno. Odporúčame preto také záclony a závesy, ktoré už na prvý pohľad prezradia, že boli starostlivo vyberané a do daného priestoru sa hodia po estetickej stránke. Závesy ponúkame v dvoch základných verziách. Blackout pôsobia už na prvý pohľad majestátne. Okrem elegantného vzhľadu snúbiaceho sa s luxusom prinášajú aj obrovskú výhodu v podobe  95-percentného zatemnenia priestoru. I preto sú vyhľadávané hoteliérmi, ktorí ich používajú vo svojich zariadeniach. Takéto honosné závesy prakticky neprepúšťajú svetlo, čo ocenia klienti pracujúci predovšetkým v noci alebo hotely na frekventovaných perifériách miest. Ako sa dá docieliť takáto zatemnenosť? Závesy Blackout majú v sebe všitú polyamidovú vrstvu. Okrem toho je potrebné vyzdvihnúť taktiež akustické vlastnosti. Vďaka dostatočne hrubej vrstve materiálu vedia výrazne znížiť hluk. Tieto výhody však ešte nie sú tými poslednými. V lete oceníte, keď vám neprepustia do izby slnečné lúče a tým pádom veľké teplo. V zime zasa zabráňujú úniku tepla. Ak ešte zvolíte správne farebné prevedenie, závesy sa stanú nielen úžitkovým, ale i výborným estetickým doplnkom každého interiéru. Závesy Blackout ponúkame v troch rôznych kategóriách.

 

KATEGÓRIA STANDARD

Sú vyrobné z kvalitnej polyesterovej látky, ktorá je rovnaká na oboch stranách. Ich výhodou je systém uchytenia na háčiky MICROFLEX, čo znamená ľahkú údržbu. Pred praním totiž nemusíte háčiky dávať dole. Závesy sú ukončené oloveným ťažítkom na každej strane. Látka je hrubá, ale hebká a mimoriadne kvalitná. Je ľahká na údržbu, pranie i skladovanie. Ako bolo spomenuté, má výborné tieniacie a tlmiace funkcie, čo ocenia všetci majitelia hotelov, ale i návštevníci.

 

KATEGÓRIA GRANDE

V porovnaní s kategóriou STANDARD sú produkty Grande vyrobené z hrubšej látky. Na pohľad i dotyk pôsobia elegantne a luxusne. Látka má na sebe ľahký vzor, ktorý pôsobí nevtieravo a luxusne. Ostatné vlastnosti v porovnaní so STANDARDOM sú identické.

 

KATEGÓRIA PRESTIGE

Pre najnáročnejších klientov ponúkame závesy kategórie PRESTIGE. Sú vyrobené z hrubej látky o gramáži až 330 g. Nádych luxusu pocítite už pri prvom dotyku. Pôsobia majestátne a štýlovo, ľahko sa prispôsobia každému interiéru.

 

Druhou kategóriou medzi závesmi je Dimaut . Má o čosi nižšiu priepustnosť svetla, avšak 75% zatemnenia ju radí medzi vyhľadávané produkty v danom odvetví. Závesy Dimaut sú vhodné do hotelových salónov, ale i menších penziónov. Využitie však nájdu aj v klasickej spálni.

 

Poslednou kategóriou medzi závesmi sú dekoračné závesy. Ide o najlacnejšiu alternatívu, nakoľko je aj gramáž najnižšia. Vhodné sú do spoločenských sál, ale mimoriadnej obľube sa tešia najmä v reštauráciách či podobných gastro prevádzkach. Rozhodnúť sa môžete medzi lesklým a matným prevedením. Aj táto verzia závesov je jednoduchá na údržbu či skladovanie.

 

Všetky závesy z našej ponuky vyrábame v rôznych veľkostiach a farebných prevedeniach. Výber odporúčame konzultovať s našim obchodným oddelením.

 

Ďalšou novinkou v našom portfóliu sú hotelové záclony – voály. Tie krásne dotvoria interiér každej izby a pri správnom výbere dokonale zapasujú do zariadenia. Ponúkame ich v dvoch variantách. Tenšia v gramáži 40 g je priesvitná, čiže prepúšťa svetlo. Vďaka nej si môžete z izby vychutnať pohľad na miesta okolo hotela, čo ocenia najmä zariadenia situované v horskom prostredí alebo so zaujímavým výhľadom na okolie. I v tomto prípade šijeme záclony s ukončením na háčiky Microflex, vďaka čomu sú ľahké na údržbu.

 

Hrubšia látka a väčšie zatemnenie. To sú voály v gramáži 70 g. Z toho logicky vyplýva, že sú menej priehľadné. Tento produkt ponúkame v štandardnej bielej farbe, avšak v prípade záujmu vieme vyrobiť aj v inom farebnom prevedení.

 

Zmeňte obyčajnosť na zážitok

Pri predstavovaní noviniek sme nezabudli ani na postele, ďalšiu dôležitú vec každého ubytovacieho zariadenia. Pre našich zákazníkov sme si pripravili dekoračné vankúše  rôznych vzorov a farieb. V kombinácii so závesmi, záclonami, prehozmi a celkovou racionálne zvolenou podobou interiéru dokonale dotvoria čaro každej hotelovej izby. K tomu si môžete objednať aj koľajnicové systémy na správnu montáž. Odborní predajcovia vám radi pomôžu s konzultáciou a návodom na inštaláciu.

 

Podobne ako pri závesoch či voáloch, aj v tomto prípade si môžete vybrať z niekoľkých alternatív.

Dekoračné vankúše kategórie Natur patria k základnému modelu. Sú vyrobené z najtenšej látky, ale aj tá sa vyznačuje vysokou odolnosťou a ako pri väčšine našich výrobkov, tak aj jednoduchou údržbou. Vyšší štandard predstavujú vankúše triedy Velvet. Okrem hrubšej látky, z ktorej sú vyrobené, sa vyznačujú jedinečnou vlastnosťou. Vďaka technológii water repellent sa rozliata tekutina nedostane dovnútra. Tým pádom sa zvyšuje ich životnosť a znížujú náklady na údržbu. Vyrobený z najhrubšej látky, najviac exkluzívny, doplnený o vzor. Taký je vankúš kategórie Royal, ktorý sa hodí prakticky do každej hotelovej postele. Evokuje dávku luxusu a pri správnom prevedení dokonale zútulní interiér.

 

Všetky vankúše z našej ponuky vieme ušiť na mieru a to aj v netypických rozmeroch. V prípade potreby si môžete u nás zaobstarať aj obliečku na vankúše alebo kompletnú obliečku i s výplňou.

 

Túžite ešte viac vyšperkovať podobu hotelovej izby? Zdá sa, že máte už všetko tip-top, ale predsa len by ste ešte niečo do interiéru pridali? Skúste originálne prehozy na posteľ . Či si vyberiete úzky dekoračný pás alebo prehoz vo väčšej šírke, určite neoľutujete. Vaša izba zažiari a klienti to isto ocenia, hoci sa môže zdať, že ide iba o detail. No často záleží práve na maličkostiach. Rovnako ako pri vankúšoch, tak i pri prehozoch sú tri kategórie identického názvu. Čiže klasické prehozy Natur sú najlacnejšie, Velvet majú jedinečnú úpravu proti vstrebávaniu tekutiny a Royal zase nadýchaný vzor. Všetky prehozy majú na druhej strane poťahovú látku, ktorú možno využiť ako poťah na matrace. Kvalita materiálov, z ktorých sú vyrobené, sú samozrejmosťou. Pre návštevníka môže byť pobyt vo vašom zariadení zážitkom. Doprajte mu ho.

 

Novinky roku 2021 v našej spoločnosti sú skutočne zaujímavé a esteticky pôsobivé. Je len na vás, pre ktorý produkt sa rozhodnete. Ponúkame vám profesionálne poradenstvo, bezkonkurenčné ceny a v prípade záujmu vieme zadarmo poslať aj vzorku daných výrobkov. Stačí kontaktovať naše obchodné oddelenie  a určite budeme hľadať cestu k vašej spokojnosti.

share facebook Zdieľať
Ďalšie zaujímavé články
Newsletter

Nechajte nám Váš email a bud'te informo­vaný o novinkách, článkoch a zl'avách.