Veľkoodberateľské zľavy: pri nákupe nad 2 000 EUR bez DPH zľava 5% a pri nákupe nad 4 000 EUR bez DPH zľava 10% close

Zariaďte plesovú sálu našimi produktmi

Výrobky sa vyznačujú vysokou kvalitou a bezkonkurenčnými cenami

 

Plesová je v plnom prúde a milovníkov fašiangov poteší, že tá tohtoročná trvá pomerne dlho. Aj v roku 2019 existuje mnoho trendov a tipove ako sa najlepšie obliecť na zábavu, aký účes či outfit zvoliť, prípadne aký doplnok bude originálny. Organizátori plesov a majitelia prevádzok zasa dbajú na to, aby bol interiér sály dokonale vyzdobený, nakoľko vkusne zariadený priestor v spojení s príjemnou hudbou umocnia návštevníkom zážitok z plesu. 

Prevádzkovatelia sa snažia v rámci možností myslieť na každý detail, počnúc obrusmi až po výzdobu na stoloch. A práve obrusy sú jedným z najdôležitejších aspektov celého interiéru. 

sizer

Ak uvažujete o dokonalom a pritom kvalitnom obruse, naša spoločnosť vám ponúka viacero druhov. Tie záujmu nielen elegantným dizajnom, ale vďaka kvalitným látkam sú ľahké na údržbu a jednou z najväčších devíz je bezkonkurenčná cena. Obrusy sú šité v rôznych farebných prevedeniach a čo sa týka rozmerov, tak tie si zvolí samotný zákazník. Kvalitná látka zabezpečuje ich ľahkú údržbu i jednoduché skladovanie, ktoré zasa ide ruka v ruke s dlhou životnosťou. Práve tento faktor klienti dlhodobo oceňujú. Vybrať si takisto môžete z klasických alebo okrúhlych obrusov, ktoré šijeme až do priemeru 320 centimetrov. 

Nie všetko sa však točí len okolo obrusov. Účastníkov plesu záujmu určite i návleky na stoličky. Tie naše spĺňajú prísne kritériá na kvalitu i celkový dizajn. Klientom odporúčame predovšetkým elastické, no v ponuke sú aj klasické. Elastické sú vyrobené z hrubšej látky. Aj tu platí, že sú ľahké na údržbu a tým pádom dochádza k šetreniu finančných prostriedkov. Hoci vo väčšine prípadov sú stoličky oblečené do farebnej sukne, v našej ponuke nájdete rôzne farebné prevedenia. Záleží len na vkuse klienta. Zákazníci oceňujú takisto ukončenie návleku ekokožou, ktorá zabraňuje jeho pretrhnutiu. 

Prioritou našej spoločnosti sú spokojní klienti a neustále napĺňanie ich požiadaviek. Preto sme do nášho portfólia zaradili aj výrobu elastických návlekov na stoly za jedinečné ceny. Z ponuky si môžete vybrať rôzne tvary, dokonca aj návleky na stand-by stoly či koktejlové obrusy. Výhodou je široký výber farieb, ktorými môžete dokonale dotvoriť celkový dojem. 

 

AKCIA: Naša spoločnosť teraz ponúka akciu. Koktejlový stôl spolu s elastickým návlekom za cenu 65 eur. Výhodou stola je ľahká manipulácia a dlhá životnosť látky. Rovnako tak klient ocení jednoduchú údržbu, ekokožu proti pretrhnutiu či výhodu v tom, že daný návlek sa nemusí žehliť. 

 

Dôležitým elementom plesovej zábavy sú banketové sukne. Majú rôzne typy riasenia. Aj v tomto prípade ponúkame viaceré farby i materiály. Výhodou je i samoriasenie. 

V našej ponuke nájdete okrem spomínaného vybavenia reštaurácií aj rôzne doplnky – ako mašle, čiapky na stoly, podklady, štóly a ďalšie elementy, s ktorými bude vaša sála dýchať atraktivitou, čistotou a eleganciou. 

share facebook Zdieľať
Ďalšie zaujímavé články
Newsletter

Nechajte nám Váš email a bud'te informo­vaný o novinkách, článkoch a zl'avách.