Využite našu bezkonkurenčnú ponuku

 

Zlacnili sme všetko tovar až do výšky 20%!

 

Ako sa hovorí, všetko zlé je na niečo dobré. Dnes už otrepaná fráza je stále aktuálna a zvlášť v týchto dňoch a týždňoch. Súčasná globálna pandémia koronavírusu ovplyvnila celý svet. Ťažkým obdobím si prechádzajú všetci. Jednotlivci, veľké firmy, ale i malí podnikatelia. Avšak i v tejto zložitej dobe veľa spoločností funguje a výnimkou nie sme ani my. Neustále myslíme na našich zákazníkov, a preto sme si pre nich pripravili jedinečnú akciu, aká v desaťročnej histórii firmy HORECA TEXTIL ešte nebola. Ponúkame vám veľké zľavy, ktoré vystrelili až na úroveň 20%. Hoci sú všetky hotely, penzióny, chaty či podobné podniky momentálne zatvorené, po opätovnom otvorení môžete svojich zákazníkov prekvapiť úplne novým textilným vybavením, ktoré bude jednoznačne vašim esom v rukáve. Čiže kedy je najlepšie zariadiť vašu prevádzku ak nie teraz?

 

Náš obrus – správna voľba!

Ktoré produkty sme zlacnili? Odpoveď je stručná a veľmi jednoduchá. Všetky. Či už si vyberiete reštauračné obrusy, návleky na stoličky, mašle alebo iný hotelový textil či ďalšie doplnky, na každom produkte dokážete ušetriť aj niekoľko desiatok eur. Našich klientov bezpochyby najviac potešia zľavy až vo výške 20% na mimoriadne obľúbené reštauračné obrusy, ktoré majú jedinečné úžitkové vlastnosti, teflónovú úpravu a sú ľahko skladovateľné. Sme presvedčení, že vás osloví i široký výber farieb, ktoré dokonale zapasujú do vášho interiéru. Tmavé, svetlé, výrazné či nenápadné. Určite si každý vyberie.

 

Návleky na stoličky

Chcete dokonale dotvoriť interiér vašej reštaurácie? Túžite vyšperkovať svadobnú sálu a chýba vám čerešnička na torte? Čo tak vybrať si návleky na stoličky vo veľmi výhodnej cene? Či sa už rozhodnete pre klasický alebo elastický, svojich hostí rozhodne potešíte. Návleky sú už na prvý pohľad elegantné a majú nádych luxusu. Vďaka hrubšej látke cez ne nepresvitá svetlo, obsahujú ekokožu, vďaka čomu sa netrhajú na parketách a iných nerovnostiach. I pri tomto produkte platí, že je ľahký na údržbu, jednoduchý na skladovanie i pranie. Pri správnom manipulovaní a skladovaní vám vydrží niekoľko rokov. Návleky na stoličky teraz ponúkame v mimoriadne výhodnej cene. Elastické či látkové, každý nájde ten svoj.

 

Využite i ďalšie produkty

Výhodná akcia sa však týka aj ďalších produktov. Napríklad výrobky pre wellness, ako sú plachty, osušky, župany či papuče, kúpite za mimoriadne výhodné ceny. Taktiež banketové sukne sa môžu stať výkladnou skriňou vašej firmy. Možno však nehľadáte obrusy či iné textilné produkty, ale radi by ste si zaobstarali štýlové doplnky. Aj na túto možnosť sme mysleli a ponúkame vám rôzne mašle, príručníky či výrobky z jutoviny. Zľavy majú rôznu výšku a určite vás potešia. 

A pozor! Exkluzívna pulírka  na utieranie alebo čistenie pohárov a porcelánového riadu z čistej bavlny by nemala chýbať ani v jednej reštaurácii. Využite teraz mimoriadnu cenu na tento produkt, ktorý nezanecháva chĺpky a dokonale vyčistí a aj vyleští nejeden pohár, tanier či iný riad. Po kúpe tohto produktu budete určite spokojní.

 

Ako vidíte, kvalitný hotelový a reštauračný textil môžete v čase súčasnej krízy zohnať rýchlo a predovšetkým lacno. Kompletnú ponuku nájdete na našom webe. Naša rada ale znie: Neváhajte a rýchlo sa nám ozvite. Ponuka totiž platí len DO VYPREDANIA ZÁSOB. 

Newsletter