Veľkoodberateľské zľavy: pri nákupe nad 2 000 EUR bez DPH zľava 5% a pri nákupe nad 4 000 EUR bez DPH zľava 10% close

Kompletné hotelové vybavenie na jednom mieste

Naše hotelové textílie a ďalšie produkty sa vyznačujú vysokou kvalitou.

 

Azda každý hoteliér či majiteľ ubytovacieho zariadenia dbá okrem iného aj na vhodne zvolený výber hotelového textilu, ktorý by zaručil hosťom patričné pohodlie. Preto sa naša spoločnosť zameriava aj na oblasť vybavenia ubytovacích zariadení. 

Hotelový textil z našej ponuky môžeme rozdeliť do niekoľkých skupín. Prvú tvorí výbava postelí (hotelové obliečky, hotelové plachty, chrániče matracov, paplóny a vankúše), ďalej produkty pre hotelovú kúpelňu (hotelové uteráky a osušky, predložky) a neoddeliteľnou súčasťou je aj vybavenie wellness & spa (hotelové papuče, hotelové župany, saunové plachty, masérske plachty).

Pozitívom je fakt, že obliečky, plachty, chrániče, vankúše a vybrané produkty spadajúce pod wellness & spa vyrábame priamo v našej šijacej dielni. Každý kúsok starostlivo kontrolujeme, takže spotrebiteľ dostáva do rúk kvalitný a bezchybný výrobok. V ponuke nájdete napríklad obliečky od tých jednoduchších až po exkluzívnejšie druhy. Sú vyrobené z kvalitnej bavlny a vyznačujú sa dlhou životnosťou. Všetky produkty charakterizuje vysoká kvalita a predovšetkým bezkonkurenčné ceny. 

sizer

Výbava postelí

Aby sa hosť v hoteli cítil čo najkomfortnejšie, potrebuje správnu posteľ, kvalitné matrace, vankúše a prikrývky. Náš klient nájde všetko na jednom mieste. 

Paplóny a vankúše sú vyrábané z kvalitných materiálov, preto si udržujú dlhú životnosť a pohodlnosť. Sú odolné na záťaž, znečistenie a jednoduché na údržbu. Po použití ich stačí vyprať v štandardných práčovniach. Radu špecifických vlastností dotvárajú hrejivosť, priedušnosť a všetky výrobky tohto druhu sú navyše antialergické. 

V našej ponuke nájdete aj matrace. Vybrať si môžete penové, pružinové alebo matrace s taštičkovými pružinami. Na ich ochranu je k dispozícii matracový topper, ktorý navyše zvyšuje komfort spánku. Výber vhodného matracu odporúčame prediskutovať s našimi odbornými predajcami. 

Samozrejmosťou nášho portfólia sú aj plachty a hotelové obliečky. Všetko dokážeme ušiť na mieru podľa požiadaviek zákazníka vo viacerých farebných prevedeniach. Pre lepšiu predstavivosť odporúčame pozrieť ponuku

 

Produkty pre hotelovú kúpeľňu 

Hotelová kúpeľňa nie je len o vhodne zvolenom dizajne, štýlovom sprchovacom kúte či ideálne zvolenom farebnom prevedení. Čistotu a čo najvyšší štandard predstavujú aj uteráky, osušky či predložky. Naše výrobky z tohto druhu hotelového textilu sa vyznačujú vysokou kvalitou materiálu, z ktorého sú vyrobené. Ide o bavlnu a tá predstavuje širokú škálu pozitívnych vlastností – predovšetkým jemnosť, savosť a mäkkosť. V ponuke máme dva druhy froté výrobkov v rôznych gramážach. Hotelové uteráky a osušky majú dvojité prešitie okraju, ktorý predlžuje životnosť. Predložky máme v ponuke v dvoch vzorových verziách.

 

Wellness & spa

Súčasťou mnohých ubytovacích zariadení je dnes aj wellness. V súčasnosti hoteliéri a poskytovatelia hotelových služieb dobre vedia, že bez wellness zariadenia prevádzka stráca na atraktivite a v silnom konkurenčnom boji môže byť odsunutá na druhú koľaj. Preto si podnikatelia dávajú na vybavení záležať a aj pre nich sme pripravili širokú škálu produktov – od županov, zábalových, masérskych a saunových plachiet, až po hotelové papuče či osušky na wellness. Aj tieto produkty sa vyznačujú vysokou kvalitou, sú prispôsobené na časté používanie a uspokoja aj tých najnáročnejších zákazníkov. 

 

Ďalšie produkty

K hotelovému vybaveniu patria i hotelové postele. Aj tie nájdete v našej ponuke, rovnako tak rozkladacie poschodové postele či hotelové prístelky. Okrem toho ponúkame klientom aj rôzne dekorácie na okná i pre celý interiér. Zákazník má možnosť vybrať si hotelové závesy, záclony, prehozy či dekoračné vankúše. V porovnaní s konkurenciou nakupujeme látky priamo z fabrík a vďaka tomu vám vieme vypracovať tú najlepšiu ponuku. 

Ako vidieť v predošlých riadkoch, naša spoločnosť dôkladne dbá na spokojnosť zákazníkov a aj preto ponúkame našim klientom prakticky všetky položky na zariadenie interiéru hotela. Okrem rôznych uterákov či osušiek sú to i spomínané hotelové postele či okenné a interiérové dekorácie. Ak sa už rozhodnete pre produkty z našej firmy, na jednom mieste nájdete prakticky všetky položky, ktoré vhodne doplnia váš hotel či penzión a uspokoja klientelu. Kompletnú ponuku nájdete tu

 

share facebook Zdieľať
Ďalšie zaujímavé články
Newsletter

Nechajte nám Váš email a bud'te informo­vaný o novinkách, článkoch a zl'avách.