Veľkoodberateľské zľavy: pri nákupe nad 2 000 EUR bez DPH zľava 5% a pri nákupe nad 4 000 EUR bez DPH zľava 10% close

Vyskúšajte hotelový nábytok a matrace priamo z našej výroby

U nás nájdete všetko pod jednou strechou

Naša spoločnosť HORECA TEXTIL pôsobí na trhu už viac ako desať rokov. Známa je výrobou a predajom širokého sortimentu výrobkov pre hotely a reštaurácie. Produkty ponúkame na slovenskom a českom  trhu a naša činnosť sa za roky existencie významne rozrástla. Súčasťou webovej stránky je aj blog, kde sme sa doteraz venovali takmer výlučne výrobkom z textilu. Avšak naša spoločnosť nie je primárne zameraná len na tento smer. Venujeme sa tiež výrobe a predaju hotelového nábytku a matracov. 

sizer

Pod hotelovým nábytkom si zväčša predstavíme hotelové postele. Tie by mali byť pohodlné, aby si v nich hosť dostatočne oddýchol. Priamo v našej dielni vyrábame postele zo slovenského dreva. Vyznačujú sa pevnosťou a odolnosťou a už na prvý pohľad pôsobia masívne, čo zaručuje vysokú kvalitu a dlhú životnosť. Postele sú moderné, pričom ich dokážeme vyrobiť na mieru šitú zákazníkovi v rôznych výškových a rozmerových riešeniach a so širokým výberom poťahových látok. Vďaka tomu dokáže klient nájsť ideálny kus nábytku do svojho zariadenia.

 

Súčasťou sortimentu hotelového nábytku sú hotelové posteľové čelá, ktoré vyrábame v rôznych modeloch a farebných prevedeniach. Môžu sa uchytiť na stenu, ale i na posteľ. V prípade záujmu vieme zákazníkom zaslať vzorkovník látok, ktorými je čelo potiahnuté. Elegantné farby a kvalitné materiály sú samozrejmosťou.

 

Dobrý matrac je nevyhnutný

Kvalitný a výdatný spánok však nezaručí len posteľ, ale i vhodný matrac. Aby sa klient cítil pohodlne a komfortne, nevyhnutné je, aby bol hotelový matrac kvalitný, nevyležaný a spĺňal hygienické normy. Aj na základe toho sa hosť rozhodne, či zariadenie navštívi opätovne alebo v ňom ostane nie príliš pozitívna skúsenosť z pobytu. Naša spoločnosť ponúka penové, pružinové a matrace s taštičkovými pružinami. Sú vyrábané z kvalitných látok, majú dostatočnú odolnosť, pružnosť a vyznačujú sa pohodlnosťou, dôkazom čoho je spätná väzba od zákazníkov. V prípade potreby je matrac použiteľný obojstranne, čiže sa mu zvyšuje životnosť. Ponúkame ho v rôznych rozmeroch a materiálových prevedeniach. K dispozícii sú aj matracové toppery

 

Odporúčame konzultáciu

Kúpu hotelového nábytku a matracov odporúčame osobne konzultovať s našimi odbornými predajcami. Dozviete sa aj ďalšie výhody, ale i detaily, ktorými sa vyznačujú naše produkty. Navyše, je nutné si uvedomiť, že v tomto prípade ide o dlhodobú investíciu, preto je dôležité prejsť s odborníkmi každú stránku, pozrieť si produkty na vlastné oči a rozhodnúť sa správne. 

Spoločnosť Horeca textil sa snaží vychádzať v ústrety zákazníkom po všetkých stránkach. Našou výhodou je, že klient nájde všetko pre svoj hotel či reštauráciu pod jednou strechou. Vyznačujeme sa kvalitnými výrobkami, bezkonkurenčnými cenami a rýchlym dodaním, čo je jedna z našich najväčších devíz. 

 

Spoločnosť HORECA textil je tu pre vás so všetkým, čo potrebujete pre svoje zariadenie. Preto nás neváhajte kontaktovať.

 

share facebook Zdieľať
Ďalšie zaujímavé články
Newsletter

Nechajte nám Váš email a bud'te informo­vaný o novinkách, článkoch a zl'avách.