Veľkoodberateľské zľavy: pri nákupe nad 2 000 EUR bez DPH zľava 5% a pri nákupe nad 4 000 EUR bez DPH zľava 10% close

Vhodná posteľ znamená kvalitný spánok

Každý klient vášho hotela túži po pokojnom a kvalitnom spánku.

 

Hotelové postele logicky predstavujú jednu z najdôležitejších častí vybavenia ubytovacieho zariadenia. Pre hosťa je dôležité, aby sa v hotelovej izbe dobre vyspal, preto nemožno zabúdať na výber vhodnej postele. 

Hotelové postele od Horeca textil predstavujú mimoriadne pohodlné produkty, ktoré rozhodne nikoho nesklamú. Majú moderný dizajn a už na prvý pohľad vyzerajú masívne. Okrem toho sú výborne odpružené, čo zabezpečuje ešte zdravší spánok. Naše postele majú rôzne výškové a rozmerové riešenie a dajú sa ľahko dopasovať do všetkých druhov interiérov. 

sizer

Modely postelí

Naša spoločnosť ponúka klientom viacero druhov postelí od tých jednoduchších až po exkluzívnejšie modely. 

Hotelová posteľ ECONOMY. Patrí k najzákladnejším modelom a je vhodná prakticky do každého interiéru. Má vstavaný penovo-pružinový matrac. Súčasťou matracu je polyuretánová pena s prešívanou poťahovou látkou pre ešte väčšie pohodlie. K posteli si môžete vybrať rôzne výšky nožičiek. Podľa požiadavky ich ponúkame v niekoľkých rozmeroch. 

 

Hotelová posteľ PREMIUM. Pôsobí už na prvý pohľad exkluzívnym dojmom a klienta nadchne moderným dizajnom. Je vhodná predovšetkým pre luxusnejšie biznis hotely. Taktiež má vstavaný penovo-pružinový matrac. Vybrať si môžete rôzne typy nožičiek v závislosti od toho, akú chcete mať výšku. Zadné čelo je možné upevniť vo voliteľných modelových i látkových prevedeniach. Na výber je široký výber poťahových látok, ale i vrchného matraca. Postele je možné navzájom spájať. 

 

Hotelová posteľ STANDARD. Podľa názvu by ste ju možno zaradili do všetkých typov prevádzok, no už samotná cena i materiálové prevedenie ju zaradzujú k vyšším triedam postelí, najmä pre jej vynikajúce vlastností. Dokonale zapadne do interiéru hotelov vyššieho štandardu, kde sa pocit prenocovaní zvyšuje. Je vyrábaná ako skriňová drevená konštrukcia s poťahovou látkou. Klient má na výber vrchný matrac, existuje možnosť spájania postelí, ale i výber poťahových látok. Podobne ako u modelu Premium, i tu je možnosť upevnenia zadného čela vo voliteľných modelových i látkových prevedeniach. 

 

Hotelová prístelka.Súčasťou mnohých hotelových zariadení je i možnosť prístelky. Naša spoločnosť nezabudla ani na túto alternatívu a klientom ponúka prístelku s jednoduchým a rýchlym systémom skladania. Hotelová prístelka je vhodná do akéhokoľvek interiéru. 

 

Našim klientom ponúkame i poschodové postele, určené napríklad pre hostely. Posteľ modelu Praktik poskytuje možnosť rozloženia na dve samostatné postele. 

Boxspringové čelá dokonale dopĺňajú hotelové postele. Ponúkame rôzne typy so širokým výberom poťahových látok. Existuje možnosť uchytenia na posteľ alebo stenu. Rozmery čiel si určíte sami, vieme ich poskytnúť podľa vašich požiadaviek a v rôznom farebnom prevedení. 

 

Ďalšie doplnky 

K hotelovým posteliam ponúkame aj kompletný systém doplnkov. Samozrejmosťou sú nožičky v klasickom drevenom prevedení, ale i vo verzii buk, chróm či kov. Všetky nožičky ponúkame vo veľkosti 10 a 20 centimetrov podľa požiadaviek klienta. Ak sa však rozhodnete ešte pre inú alternatívu, na výber je 6 cm rohová noha alebo nohy s kolieskom. Na spájanie dvoch postelí slúži jednoduchý háčik, ktorý taktiež nájdete v našej širokej ponuke

Pre ešte lepší prehľad odporúčame pozrieť si všetky produkty a doplnky jednom mieste. 

 

share facebook Zdieľať
Ďalšie zaujímavé články
Newsletter

Nechajte nám Váš email a bud'te informo­vaný o novinkách, článkoch a zl'avách.