Veľkoodberateľské zľavy: pri nákupe nad 2 000 EUR bez DPH zľava 5% a pri nákupe nad 4 000 EUR bez DPH zľava 10% close

Všetky naše výrobky majú spoločného menovateľa – výrobu z kvalitných materiálov.

Doprajte klientovi zdravý a pohodlný spánok

 

Súčasťou čistej a štandardne zariadenej hotelovej izby je i vhodný hotelový textil. Aby sa klient cítil vo vašom zariadení čo najkomfortnejšie, je dôležité vybaviť postele čistou a jemnou bielizňou. Aj v tomto smere myslela naša spoločnosť na svojich zákazníkov. Ponúka im plachty za výhodné ceny, ktoré sú vyrobené z kvalitných materiálov. Ak sa už rozhodnete pre kúpu produktov hotelového textilu z našej spoločnosti, garantujeme vysokú odolnosť a možnosť ušitia na mieru presne podľa vašich požiadaviek, a to aj v atypických rozmeroch.

sizer

Vyberte vhodné prestieradlo

Hotelový textil nie sú len obliečky na vankúše alebo paplóny. Súčasťou vybavenia postelí sú i prestieradlá. Ak zariaďujete interiér vašej hotelovej izby a nechcete nič podceniť, máte na výber viacero alternatív vhodných prestieradiel. Najklasickejšou verziou je model Cordoba. Táto plachta nie je vyrobená z čistej bavlny, ale produkt obsahuje aj polyesterové vlákna. Práve vďaka tejto látke hoteliéri rozhodne ocenia širokú škálu úžitkových vlastností. Okrem toho, že táto látka veľmi rýchlo schne, vyznačuje sa aj nízkou krčivosťou či nemennosťou farieb. Napriek tomu, že prestieradlo obsahuje umelý polyester, je jemné a hebké. Tým, že je navyše vyrobené z kvalitných látok, vyznačuje sa dlhou životnosťou aj pri častom praní a každodennom používaní. Polyester s bavlnou sú zastúpené vo výrobku v pomere 50:50. Vybrať si môžete aj model Domestic, ktorý je vyrobený zo 100% bavlny.

O niečo vyšší štandard predstavujú prestieradlá Percal. Tento produkt je vyrobený z vysoko kvalitných česaných priadzí. Vďaka tomu pôsobí exkluzívnym dojmom a vyznačuje sa dlhou životnosťou. Využívajú ho najmä veľké hotely v západných krajinách. Ukončené je jednocentimetrovým lemom. 

 

Ďalším produktom z hotelového textilu je plachta Jersey. Aj ona obsahuje 100% bavlny, čiže jemnosť, savosť a ďalšie úžitkové vlastnosti sú samozrejmosťou. Je na gumičku a všetky spomenuté výhody ocenia aj najnáročnejší zákazníci. Štandardne sú tieto plachty šité vo výške 20 centimetrov, no vieme ich vyrobiť aj v atypických rozmeroch. Vďaka napínacej gume sú ľahko manipulovateľné a taktiež obľúbené u širokého spektra poskytovateľov ubytovacích služieb. Sú ľahké, hodvábne a mimoriadne jemné na dotyk. 

S dopytom rastie aj ponuka a preto nájdete v online katalógu našej spoločnosti i matracový chránič. Ide o výrobok priedušný a nepriepustný. Chránič vynikajúco priľahne na matrac a jeho výhody ocenia aj samotní hostia. Obsahuje polyuretán, ktorý má dokonalé izolačné vlastnosti. Zároveň nie je zdraviu vôbec škodlivý. Niektorí zákazníci môžu mať obavy, či počas spánku zbytočne nešuští. Avšak chránič je ušitý z takých látok, ktoré nevyrušujú. Chránič má jednoduché uchytenie vo všetkých štyroch rohoch prostredníctvom gumy. Má dlhú životnosť a aby ste ju ešte predĺžili, odporúčame ho prať pri 95 stupňoch. 

 

Pár slov na záver

Hotelová izba nie je len o vkusnom zariadení, ale aj o detailoch, ktoré môžu rozhodnúť, či sa u vás bude klient cítiť dobre, alebo dá nabudúce prednosť konkurencii. Nebojte sa preto investovať do hotelového textilu. Výrobky od našej spoločnosti majú dlhú životnosť a investícia do nich sa vám určite čoskoro vráti nielen po finančnej stránke, ale spokojní budú aj vaši hostia. 

 

 

share facebook Zdieľať
Ďalšie zaujímavé články
Newsletter

Nechajte nám Váš email a bud'te informo­vaný o novinkách, článkoch a zl'avách.