Veľkoodberateľské zľavy: pri nákupe nad 2 000 EUR bez DPH zľava 5% a pri nákupe nad 4 000 EUR bez DPH zľava 10% close

Aj posteľná bielizeň pomáha k zdravému a pokojnému spánku

Naše posteľné obliečky ocenia i najnáročnejší klienti

 

Dobrý spánok je základom správneho fungovania ľudského tela počas celého dňa. Jeho súčasťou je nielen vhodný a pohodlný matrac či dostatočne veľká posteľ, no aj čistá a voňavá bielizeň. Takto si zabezpečíte ideálny odpočinok kedykoľvek, keď ho potrebujete. Je preto dôležité, aby ste okrem tichého miesta na snívanie mali i čistú a jemnú bielizeň. Ak sa rozhodnete pre produkty z oblasti hotelového textilu od našej spoločnosti, dostanete do rúk kvalitu za výhodnú cenu a navyše interiér izby vášho zariadenia dostane nádych exkluzivity a kvality. 

Hotelové obliečky patria vo všeobecnosti medzi najpoužívanejší hotelový textil. Častým používaním a následným praním sa však môžu rýchlo opotrebovať. Preto je dôležité, aby boli vyrobené z kvalitného materiálu, ktorý vydrží aj neustálu používateľnosť. 

Naša spoločnosť vyrába hotelové obliečky v dvoch materiálových prevedeniach. Klasické bavlnené patria medzi najpoužívanejšie. Hebkosť a jedinečnosť bavlny je známa stáročia, preto je pochopiteľné, že tento materiál využívame aj pri šití posteľnej bielizne. Obliečky vyrábame z veľmi kvalitných mykaných a česaných priadzí. Zároveň prechádzajú procesom sanforizácie a mercerizácie. Ide o povrchovú úpravu látky, ktorá sa týmto krokom zošľachtí. Pre zákazníkov ponúkame model bez vzoru alebo s prúžkom v rôznych rozmeroch. Tým, že obliečky sú z kvalitného materiálu, môžete sa spoľahnúť na dlhú životnosť aj napriek častému používaniu. Hoteliéri a majitelia penziónov určite ocenia i jednoduchú údržbu. Tak dochádza k šetreniu nielen času, ale i finančných prostriedkov. Ďalším bonusom je možnosť ušitia obliečky na mieru na akýkoľvek rozmer. Výhodou je i nízka krčivosť. 

sizer

Vyberte si niekoľko variant

 

Ak sa rozhodnete pre kúpu bavlnených obliečok, máte možnosť vybrať si zo širokého portfólia, ktoré naša firma ponúka. 

Obliečka Domestic patrí k najjednoduchším modelom, nakoľko je vyrábaná bez vzoru. Tým pádom je aj najlacnejšia. K vyšším štandardom patrí obliečka Percal. Tá v porovnaní s predošlou taktiež nemá vzor, avšak vďaka česanej priadzi a saténovej väzbe sa vyznačuje exkluzivitou, ktorú vaši hostia rozhodne ocenia. 

Aj ďalšie obliečky typu Roma, Verona či Milano nesú nálepku kvality a exkluzivity. Rozdiel je len vo veľkosti prúžku. Ten je v 0,4 cm, jedno a dvojcentimetrovom prevedení. 

Mnohí hoteliéri by pri zariaďovaní svojej izby preferovali farebné prevedenie obliečok, ktoré by ladili napríklad so stenami či nábytkom. Ak sa už rozhodnete pre takúto možnosť, na výber máte radu Atlas v krémovej, zlatej, modrej a zelenej farbe. Aj pri týchto produktoch platí, že sú mimoriadne kvalitné a esteticky pôsobia veľmi zaujímavo. 

 

Posuňte sa o level vyššie

 

Ak chcete posunúť pohodlie a vybavenie vášho zariadenia na ešte vyšší stupienok, odporúčame nahradiť bavlnené obliečky zmesovými. Ide o jedinečnú kombináciu prírodnej bavlny a polyesterových vláken. Môžete si zvoliť, či chcete pomer 50 na 50 (50% bavlna a 50% polyester) alebo 80% bavlny a zvyšok polyesteru. K dispozícii sú jedno a dvojcentimetrové pásiky. 

A aká je výhoda zmesových obliečok? Práve tento druh posteľnej bielizne využívajú hotely v západných krajinách. Obliečky sú jemné, málo sa krčia a výhodou je aj ich rýchle sušenie po vypraní. Aj pri zmesových platí, že ich dokážeme ušiť priamo na mieru podľa požiadaviek zákazníka. 

Výber vhodnej textilnej bielizne je rovnako dôležitý ako ďalšie aspekty v oblasti vybavenia hotelov a penziónov. Preto odporúčame kúpu obliečok prekonzultovať s našimi odbornými predajcami, ktorí vám ochotne odpovedia na vaše otázky. 

 

 

share facebook Zdieľať
Ďalšie zaujímavé články
Newsletter

Nechajte nám Váš email a bud'te informo­vaný o novinkách, článkoch a zl'avách.