Veľkoodberateľské zľavy: pri nákupe nad 2 000 EUR bez DPH zľava 5% a pri nákupe nad 4 000 EUR bez DPH zľava 10% close

Vyberte si správny banketový nábytok

Stoly a stoličky od našej spoločnosti ocenia i vaši zákazníci.

 

Súčasťou vybavenia hotelov, štýlových reštaurácií či spoločenských sál je okrem iného aj banketový nábytok. Pri jeho kúpe myslia prevádzkovatelia na rôzne detaily, nakoľko ide o dôležitú súčasť interiéru nielen po praktickej, ale i po vizuálnej stránke. Potrpia si na kvalitu, dizajn a aj ľahkú údržbu, ktorá je v tomto prípade jedným z najdôležitejších faktorov. Ak teda premýšľate nad vhodným nábytkom tohto druhu, ste na správnej adrese. Banketový nábytok z našej spoločnosti sa vyznačuje kvalitou, reprezentatívnym vzhľadom a vynikajúcimi cenami. Banketové stoly i stoličky patria dlhodobo k obľúbeným produktom u našich zákazníkov.

sizer

Banketové stoly

Banketové stoly sú praktickým pomocníkom pri rôznych udalostiach. Vďaka nenáročnej konštrukcii či pohodlnej stohovateľnosti sa vyznačujú jednoduchou údržbou a skladovateľnosťou. Medzi zákazníkmi sú veľmi obľúbené stand-by stoly vhodné na rôzne spoločenské podujatia, ale aj pre individuálnych klientov. Stoly sú praktické, nenápadné a pri väčších podujatiach mimoriadne užitočné. Naša spoločnosť ich vyrába v rôznych rozmeroch a farbách, čiže ich môžete dokonale prispôsobiť interiéru, spoločenskej udalosti či ďalšej výzdobe.

Ak hľadáte inú alternatívu ako stand-by stoly, môžete si vybrať klasický banketový stôl v dvoch variantoch – okrúhly alebo obdĺžnikový. Rovnako ako pri stand-by stoloch aj tu platí, že majú jednoduchú konštrukciu a tým pádom sa ľahko skladajú. Vybrať si môžete rôzne farebné prevedenia i veľkosť. Všetky naše banketové stoly majú reguláciu výšky. Ak sa rozhodnete pre kúpu týchto produktov, pri správnom manipulovaní a skladovaní garantujeme dlhodobú životnosť.

Náš tip: Pre ešte lepšiu manipuláciu so stolmi odporúčame jednoduchý vozík , ktorý taktiež nájdete v našej ponuke. Všetky druhy stolov ľahko naložíte a odveziete na potrebné miesto. 

 

Banketové stoličky 

Súčasťou vybavenia rôznych spoločenských miestností sú banketové stoličky. Tie plnia nielen úžitkové vlastností, ale sú dokonalým dizajnérskym doplnkom, ktorý dotvára celkový pozitívny dojem z prostredia. Banketové stoličky vyrábame v kvalitnom materiálnom prevedení v hliníkovej alebo oceľovej podobe. V ponuke nájdete rôzne modely i farebné variácie. Vďaka kvalitnému molitanu na sedacej časti nedochádza k jej deformácií. Silná konštrukcia zasa zabezpečí dlhoročnú trvácnosť i pri neustálom používaní. Čerešničkou na torte je antibakteriálnosť materiálov. Zákazník si môže vybrať okrúhle alebo štvoruholníkové prevedenie. Výhodou produktu je taktiež stohovateľnosť, vďaka čomu ich ľahko po použití uložíte na seba. Zárukou kvality je mnoho spokojných klientov, ktorí si vybrali stoličky z našej spoločnosti. 

Vďaka neustálemu rozširovaniu nášho sortimentu si klient môže vybrať i banketovú stoličku CATERING. Kovová konštrukcia a umelé sedadlo s operadlom sú vyrobené z kvalitných a dlhotrvajúcich materiálov. Aj tu platí, že stoličky sú ľahko manipulovateľné a veľmi ľahké. Náš tip: Pre ľahký prevoz odporúčame praktický vozík, ktorý je súčasťou našej ponuky. 

 

Pre viac informácií o ponúkaných produktoch nás neváhajte kontaktovať  tu. 

share facebook Zdieľať
Ďalšie zaujímavé články
Newsletter

Nechajte nám Váš email a bud'te informo­vaný o novinkách, článkoch a zl'avách.